• 15 yaşından beri arkadaşı olan yıldırım demirören'i trt ekranlarında rezil etmiştir. yorumcu dediğin böyle olur. sanırım bu ülkede böyle yorum yapabilmek için ille cebinde paran olması gerekiyor.
  • yıldırım demirören hakkında yorum yaptığı videoyu ağzım açık şekilde dinlediğim adam. bana şansal büyüka ve erman toroğlu ile maraton programından yüzyıllar sonra yine futbol yorum programı izletmiş adamdır kısaca.
    (bkz: kızların futbol sevgisinin kofti olması)
  • uğur meleke'den sonra kendisinin de trt'den kovulacağının habercisi olan bir konuşma yapmış. güzel konuşmuş evet ama bu konuşmanın tüpçünün hoşuna gitmeyeceği kesin.

uğur meleke'de trt ekranlarında fatih terim'e fena giydiriyordu ama beklenildiği gibi kendisini bir daha tv'de göremedik.
  • nihayet biri cikip hem demiroren hem de terim'e guzel giydirmistir. herkesteki goygoyun tersine olani soylemistir.
  • hay ağzini opeyim be gote got demistir gercekten de.
  • paraya ihtiyacı olmayan birisi olunca kral ciplak denilebildigini göstermiş adamdir. bizim spor medyamız boyle iste. bedava tatiller, bedava yemekler ve avantalar sebebiyle de o toplantıya çağırılan hiçbir gazeteci bu soruları soramaz. çünkü hepsi şimdiden avrupa şampiyonasında tff tarafından verilen bedava tatilin pesinde. hepsi bir ay boyunca guzel otellerde ağırlanacaklar tff yönetim kurulu üyeleri ile beraber puro icecekler, icki icecekler. bizim spor medyamız iste bu kadar yalaka bir oluşum.
  • bu kadar cümleyi ard arda kurmasına şaşırmayı geçtim, ne güzel, ne doğru, ne bilerek konuşmuş. şu hareketini tebrik ettiğim adam.
  • hulya avsar'in topluma tek katkisi bu adam oldu lan. iyi bir futbol takipcisi ama hulya ile olan iliskisi olmasa populer olup yorumcu diye cikarmazlardi.
  • bu konuşmadan sonra, iş adamlarının futbolu yönetme kısmına değil de eleştirme kısmına ağırlık vermelerini düşündürten adamdır. adamın kovulma korkusu yok, çatır çatır konuşuyor. futbolu yöneten iş adamları da yöneticiliği bırakıp eleştirmen olsa pislikler temizlenir. sınıfın en güçlü ve yaramaz çocuğunu sınıf başkanı seçmek gibi.
hesabın var mı? giriş yap