• ailenin sabah erken kalkanı fox haber izliyor diye ne zaman tvyi açsam ilk bu programla karşılaşıyorum. taklit gibi olan şeyleri her zaman inkar etmişimdir; ama kanala müdahale edemediğimden beri gerçekten maruz kalıyorum.

dikkatimi bir şey çekiyor.
    hani tv programlarına seyirci olarak gittiğinizde size alkışlayacağınız an oradaki biri komut verir.

bu programdaki kadınlara "aaa" diye şaşırma efekti komutu veriliyor. "ali dün ekmek aldı" gibi sıradan bir cümleye bile "aaaaaa" diye yapmacık bi tepki duyuluyor.

öyle çiğ ki duyduğum an kusma hissi uyanıyor içimde. sırf bu yüzden kalitesizleşiyor program.

illa skandal bulmak zorunda değilsiniz ya, tv karşısında aaaa ooo yapmasak da izleriz yani no problem bu kadar kasmayın.
  • (bkz: fox tv)' de yayinlanan (bkz: inci ertugrul)' un sundugu (bkz: müge anli ile tatli sert)' in cakmasi cocuklar icin yapilan program.

gecen gunlerde programa adapazari' ndan sahsen katilan (bkz: zeynep genc) isimli kres yoneticisi mi? , sahibi mi? tam olarak hangi sifati tasidigini bilmiyorum, bugun telefonla baglandi. kresinde bulunan bir cocuga yapilan kotu muameleden ve yetersiz kosullardan oturu kresi suresiz kapatilmis.

inci ertugrul * zeynep genc' e nereden mezunsunuz? diye sorunca " bu ulkenin cumhurbaskani ne mezunu inci hanim? " * dedi. sonrasinda sansurlenmis ama gec kalmislar.

programin ilerleyen saatlerinde ekibi tarafindan uyarilan inci ertugrul bir duzeltme yapti, programimiz ve cocuklarimiz siyaset ustudur ve haddini asan bir ifadeydi diye.

tanim: (bkz: müge anli) gelene kadar eglendiren program
  • stüdyoda götünü kondurduğu yerden dedektifçilik oynayan menopoz teyzenin sunduğu dandik reality show.

ulan bıkmadınız mı? insanların duygusunu sömürmek yetmedi mi hala? müge anlı'ya da selam olsun. o da aynısının laciverti.
  • programa dair bazı gerçekler ve kamera arkası ortamı bir çalışanı tarafından dile getirilmiş
hesabın var mı? giriş yap