• yakında kanal d ekranlarında başlayacak ve başrollerinde gökçe bahadır dışında suskunlar'dan tugay mercan ve ahmet mekin ile uğur polatı da izleyeceğimiz güzel bir dizi. fragmanı da şöyle
  • eve televizyon alma sebebim olacak dizi...
  • oyuncuları arasında uğur polat olduğu için büyük ihtimal tutmayacak dizi.

(bkz: yalansa yalan de)
  • behzat'ın*yanına bir de bu diziyi koyacağım galiba, tabii aynı gün yayınlanmazlarsa.
  • fragmanı fazlasıyla ilgimi çeken dizi...ne zaman görsem mutlaka izlemem gerekli gibisinden bir hissiyata sürükleniyorum işin ilginci...gözüme tanıdık gelen tek oyuncusu gökçe bahadır olan yapımın bu kadar ilgimi çekmesi bana biraz tuhaf geliyor ama yine de bu dizi tutacakmış gibi hissediyorum...diğer fragmanlarını ve ilk bölümünü izleyince daha büyük ahkamlar keserim ama eylülde...
  • senaryo ekibi nedeniyle merak uyandırmış dizi. bekleyip göreceğiz neymiş ne değilmiş.
  • sırf gökçe bahadır'a bakarken ağzımdan akan salyalar hatırına bile izleyebileceğim dizi.

edit: çok hayvanca oldu biliyorum ama siz de görmüşsünüzdür höh yani.
  • kıraç'ı çok sesli çok renkli müzikal altyapı olarak gayet başarılı parçası.

(anlatamadım)
  • ilk fragmanını izlediğimde kendi kendime "ne zaman vizyona girecek acaba" diye, bir soru sorduğum dizi. sinema tadında bir şeylere benziyor. inşallah umulduğu gibi olur.
  • sırf o sert fragmandan etkilendiğim için manasızca dört gözle beklediğim 2012 model kanal d dizisi.
hesabın var mı? giriş yap