• ulan ben kulağı kesilirken izleyemem. bu psikopatlara n'oluyor da bu eylemi bizzat yapacak kıvama geliyorlar.
    (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  • ulkemizin diger polet alemdarlari tarafindan kulagi kesilip eline verilmesi gereken çomar.
  • şuan hastanede refakatçiyim. canım sıkıldı sözlüğü acayim dedim. açmaz olaydım. başlığı görüp görseli tıklayınca ve köpeğin o halini görünce iyice içim daraldı. bu vicdansızın yaptığı yanına kâr kalmamalıdır.
  • orospu çocuğu seni.. gücün ancak dilsiz hayvana yeter tipini cibiliyetini siktiğim.

psikopatmış, seni benim elime bir versinler hele sen piskopat görmemişsin şerefsiz evladı bütün dengemi bozdun şu saatte it oğlu it. umarım biz bir gün bir yerde karşılaşmadan cezanı allahtan bulursun.
  • ruh hastası bir vatandaştır. bir insan nasıl bu hale gelebiliyor inanın bilmiyorum. umarım iki yakası bir araya gelmez. bu tip adamları topluma kazandırmak yerine izole edip soyunu tüketmek gerekiyor.

ben köpeğime yüksek sesle konuşmaya bile çekiniyorum üzülmesin diye, adam kulağını kesmiş. tipini siktiğim.
  • hayatta bir boku başaramamanın getirdiği aşağılık kompleksinin acısını, kendisinden güçsüz olandan çıkartan "it" sürüsünden birisidir. bugün köpeğinin kulağını keser, yarın karısını öldürür bu orospu çocukları.
  • hay ruh hastasi pislik suratli seni. insanlarin kotulugu yuzune yansir derler ayni ondan iste. ne istiyorlar hayvanlardan bu orospu cocuklari. allah hepinizin belasini versin. he yazmis bide surunuyorda calisiyor diye. ulan salak beyinli sen herseyin en kotusunu hakediyosun. umarim omrun boyunca surunursun!
  • bildigin yurdum genci bu iste.
    kilik kiyafetinden facebook profiline, kopege surtuk deyisinden kulagini kesisine, ulkede milyonlarcasini yetistirdigimiz sigirdan biri.

hic oyle psikopat falan demeyin.
  • baban keşke dışarı boşalsaymış be olum
  • daha ne kadar rezil bir hal alacak bu ülke acaba
hesabın var mı? giriş yap