• sweet november'ı sonuna kadar izleme nedeni. çarpık bacakları ise buna engel değil.
  • ben anlamıyorum bu adam nasıl 47 yaşında..

http://www.imdb.com/media/rm936622080/nm0000206
  • bence bill & ted's excellent adventure sonrası bitirdi kendisini. çıtayı yükseltemedi çünkü. evet.
  • bu herifin rol yapma yeteneği ile ilgili tartışmalara kendimce bir son vermek için oturup street kings ve my own private idaho'yu izledim -seçimlerimi tartışabiliriz-. çünkü geceleri uykularım kaçıyor düşünmekten acaba keanu iyi oyuncu mu değil mi diye... böylece nokta koyup hayatıma devam edebilirdim.
    ama, keanu'yu rahat bırakın deyip ağlayan sözlük yazarı gibi garip bişey oldum sonunda. çok steady state bir vücudu olduğunu kabul ediyorum, asla gerektiğinden fazlasını koymuyor ortaya. abartmıyor. ama sırıtmıyor da yaptığı rol. filmlerinde o dekora ait değilmiş gibi görünmüyor.

şimdiye kadar hiç kendisini zorlamasını gerektirecek, ekstrem bir karakter oynamamış ki herif. matrix, devil's advocate, constantine... hepsinde soğuk, ciddi ve karizmatik olması yeterliydi ki bunu yapabildiğini biliyoruz. hatta yapabildiği roller şu skalada değişiyor:
    karizmatik-ciddi-acı çekmiş-çok aşık ama mutlu değil-gözüpek-soğukkanlı-karizmatik

ikinci değinmek istediğim nokta da şu, herif sallamıyor. daha iyi oynayabilir bence ama oynamıyor. buna rağmen keanu reeves gibi bir adam olmasaydı da olurdu diyemiyorum. bence her şeye rağmen değerli bir aktör.

bu konuda söyleyeceklerim bu kadar. ben en iyisi gidip bill & ted's excellent adventure izleyeyim bi de.
  • 7. sanat'a olan etkisi ve yapmış olduğu katkıları ile beni, kendisiyle içten bir ilişki içine koymuştur. bu yüzden ebediyen sevgi ve saygı duyacağım bir kişi olacaktır.

(bkz: neo)
    (bkz: john constantine)
  • 1847 doğumlu fransız aktör. asıl adı paul mounet. 1922'de öldüğünü ileri sürerek o zamandan bu zamana adam yiyor. aha da ispatı.
  • kendisi için kötü oyuncu diyen ölsündür.

"cool" olmak da suç oldu...
  • matrix reloaded-revolutions zamanlarında yaşının 40 olduğunu öğrenmiş ve üzülmüştüm. üzülmemin sebebi muhtemelen bir daha neo'yu canlandıramayacak olmasıydı. ne kadar acı ki muhtemelen neo'yu tekrar göremeyeceğiz. elbet bir matrix daha olacak ama...
  • metro'ya binmiş. bayağı bildiğin metro. bir de ablaya yer vermiş falan...

http://9gag.com/gag/962945 (sûbhanallar kardeşler! ibretliktir, peşinen söyleyeyim)
  • bana benzemeye çalışan aktör
hesabın var mı? giriş yap