• "kiyanu riivz" şeklinde telaffuz edilir.
  • john wick karakteriyle ben daha ölmedim diyen kişidir,o bar sahnesi neydi be....
  • matrix filmde oynadıktan sonra set ekibine birer (bkz: harley davidson) hediye etmiştir.
  • benzeri abonelerimizden biri ve her karşılaşmamızda hayranlıkla bakmama sebep olan çağrışım dimağımın yaptrımı
  • adam 3 yaşındayken babası evi terk etmiş.
    kız bebeği ölü doğmuş, ardından çok sevdiği eşi trafik kazasında hayatını kaybetmiş.

insan olmak için travmalara ihtiyacımız yok, hepimiz onun gibi sade bir hayat sürebiliriz, mutluluk sahip olduğumuz eşyalar değil, çevremizdeki insanların kıymetini yaşarken anlayalım.

edit 1 : lösemi hastası kız kardeşine yıllarca bakmış.
    edit 2 : @phoarbix ekledi, gençliğinde sevdiği arkadaşı river phoenix birlikte eğlenirlerken hayatını kaybetmiş.
  • ya şimdi eğri oturup doğru konuşalım... iyi adamdır, milyon dolarlık bir zengin olmasına rağmen mütevazı bir hayat sürüyordur, yakışıklıdır, yaşından çok daha genç gösteriyordur falan ama tüm bunlar bu adamın, benim hayatımda gördüğüm en ''mimiksiz'' oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmez. bu arkadaş tek bir surat ifadesiyle koca filmi bitiriyor. üzülürken, sevinirken, şehvetliyken, sinirliyken vs... hep aynı surat hep aynı surat...

emin olun şu sözlükte ve hayatta en nefret ettiğim tipler, yaptığı işlerle uluslararası alanda kendini kanıtlamış başarılı insanlara klavye başından ''sallayan'' işsizlerdir. *amma ve lakin demeyeyim demeyeyim diyordum da bu adam cidden "overrated" lan bence.

evet saldırabilirsiniz, gardımı aldım.
  • keanu charles reeves, kanadalı oyuncu, yapımcı, yönetmen ve müzisyen. adının anlamı "dağlardan esen rüzgar" dır.
  • iyi bir oyuncu değildir. ilginçtir, matrix serilerindeki inandırıcılığı da bu kötü oyunculuğu sayesindedir. şaşkın ve donuk bakışları matrix e çok güzel gitmiştir. belki biliyorsunuz, rol ilk başta will smith e sunulmuştu.

mütevazi ama kötü oyuncudur.
  • gayet delikanlı ve cool bir arkadaş.
  • ne kadar soğuk ve samimiyetsiz görünürse görünsün, kendisinin de söylediği gibi "yaşamak için mutlu olması gerekmeyen" biri.
hesabın var mı? giriş yap