• şimdi aşırı derecede genelleme yapıcam ve çoğul konuşucam kedi seven kadın/kadınlar manyak oluyor. yani manyak derken bir köpek seven, kuş seven hayvanseverlere göre daha aşırı seviyorlar. insan gibi.. genellikle de çocukluktan başlıyor bu sevgi ve öyle devam ediyor.

- bir kere ne kadar tırmık yeseler, bileklerinde çizikler olsa da beslemekten, oynamaktan asla vazgeçmiyorlar.
    -normal insanlara itici ve iç gıdıklayıcı gelen kedi tüyü onları deli gibi mest ediyor.
    -hele kapıda sevinç içinde karşılıyorsa kedisi kendisini o an dünyanın en mutlu insanı o.
    -beraber oldukları erkeklere de bu sevgiyi aşılamaya çalışıyorlar aynı zamanda.
    -ve kesinlikle çocuk sahibi olmak istemiyorlar. çünkü kedilerini çocukları yerlerine koyabiliyorlar. *
  • bokunu çıkartanlar sokaktaki her kediyi alanlar da kadınlardır.
    her kadın kedi sevmez.
    kedilerde her kadını sevmez.
  • sevdigim kadindir.
  • sevgili ise yolda yürürken rastlanan kediyi sevme konusunda "ıyy murteza ona dokunursan bana dokunma" tribi atmaz. birlikte severiz ne güzel.

ancak kedici kadın statüsünde ise uzak durulması gerekir.
  • genelde insanların ikiyüzlülüğünden, dünyanın çirkin ve pis bir yer olduğundan yakınan kadınlardır.yani tanıdıklarım en azından öyleydi. bir kedi açsa ya da size bağlanmışsa gözlerinizin içine bakıp miyavlar. masumdurlar, tüylüdürler, oyun oynarlar. aslında bunlar çoğu insanın ihtiyaç duyduğu şeyler olsa da kadınlar bu şekilde bir şeyin dünyada var olduğunu farkettiklerinde dünyayı boşvermeye yatkın olup kediye köpeğe kısacası insan dışı varlıklara sarılırlar.
    en azından benim gözlemim bu, he bu arada ben o kadınlardan değilim.
  • şefkatli kadındır, sevilir bence. sevilmeli
  • kedisi olan 3 kadınla birlikte oldum geçmişte,
    üçü de müthiş sevişiyordu,
    benim genellememe ve istatistiklerime göre kedi seven ve besleyen kadın iyi sevişendir..
  • bağcılar bilmem ne mahallesinde bilmem ne marketin önünde 3 yavru kedi var diye facebook gruplarında ilanlar açıp insanları oraya yönlendirmeye çalışan, kimse almaya gitmeyince beddualar saçan ruh hastası olanları da olmakla birlikte genel itibariyle iyi yüreklidirler,candırlar.
  • 34 yıllık hayatımın son 20 yılında bilincimin belli bir düzey üstü olduğunu düşünecek olursak, sentezlediğim tüm bilgilere göre, kedi seven kadının psikolojisi gerçekten bozuktur. istisnai olarak 1 kadın ile bile tanışmadım. 1 tane bile. nerede kedi seven ve evinde besleyen kadın var ise arkanızı dönüp yavaşça uzaklaşın sevgili pipili meslektaşlarım.
hesabın var mı? giriş yap