şükela:  tümü | bugün
 • şimdi aşırı derecede genelleme yapıcam ve çoğul konuşucam kedi seven kadın/kadınlar manyak oluyor. yani manyak derken bir köpek seven, kuş seven hayvanseverlere göre daha aşırı seviyorlar. insan gibi.. genellikle de çocukluktan başlıyor bu sevgi ve öyle devam ediyor.

  - bir kere ne kadar tırmık yeseler, bileklerinde çizikler olsa da beslemekten, oynamaktan asla vazgeçmiyorlar.
  -normal insanlara itici ve iç gıdıklayıcı gelen kedi tüyü onları deli gibi mest ediyor.
  -hele kapıda sevinç içinde karşılıyorsa kedisi kendisini o an dünyanın en mutlu insanı o.
  -beraber oldukları erkeklere de bu sevgiyi aşılamaya çalışıyorlar aynı zamanda.
  -ve kesinlikle çocuk sahibi olmak istemiyorlar. çünkü kedilerini çocukları yerlerine koyabiliyorlar. *
 • bokunu çıkartanlar sokaktaki her kediyi alanlar da kadınlardır.
  her kadın kedi sevmez.
  kedilerde her kadını sevmez.
 • sevdigim kadindir.
 • sevgili ise yolda yürürken rastlanan kediyi sevme konusunda "ıyy murteza ona dokunursan bana dokunma" tribi atmaz. birlikte severiz ne güzel.

  ancak kedici kadın statüsünde ise uzak durulması gerekir.
 • işte o ben değilim
 • genelde insanların ikiyüzlülüğünden, dünyanın çirkin ve pis bir yer olduğundan yakınan kadınlardır.yani tanıdıklarım en azından öyleydi. bir kedi açsa ya da size bağlanmışsa gözlerinizin içine bakıp miyavlar. masumdurlar, tüylüdürler, oyun oynarlar. aslında bunlar çoğu insanın ihtiyaç duyduğu şeyler olsa da kadınlar bu şekilde bir şeyin dünyada var olduğunu farkettiklerinde dünyayı boşvermeye yatkın olup kediye köpeğe kısacası insan dışı varlıklara sarılırlar.
  en azından benim gözlemim bu, he bu arada ben o kadınlardan değilim.
 • "ah oğlum, çok iyi oldu. kim ne derse desin, hayatta en önemli şey mutlu olmaktır. rahmetli babanız da öyle derdi. bu şehir güzel kızlarla dolu, daha güzelini, daha şefkatlisini, daha anlayışlısını buluruz. kedi sevmeyen bir kadın zaten erkeğini mutlu edemez. artık kimse bu iş için üzülmesin. otel odalarına da bir daha gitmeyeceğine söz ver bakayım."

  orhan pamuk, masumiyet müzesi, s.239.
 • kedisi olan 3 kadınla birlikte oldum geçmişte,
  üçü de müthiş sevişiyordu,
  benim genellememe ve istatistiklerime göre kedi seven ve besleyen kadın iyi sevişendir..
 • ahh azizim ah..

  sırf tv de gördüğü diziler yüzünden 30 yaşına gelmiş kadınların, evlat yerine kedileri koyup koyup sevdiklerini görüyorum.. ne kapitalist bir hayat, kadın doğasına ne kadar aykırı. oysa gerçek kadınlar böyle işlerle uğraşmazlar, kadınlıklarını yaşarlar..

  yani nerede böyle hayvanların doğal hayatını sikip evine, koynuna sokan kadın görsem.. kadının bozulan doğası geliyor aklıma.. evladına besleyemediği kediye köpeğe besliyorlar. 30 dediysem, çocuksuz kadınlara bakın.. hepsi kedi köpek sevgisiyle tutuşuyorlar.. arada başkalarının çocuklarına besliyorlar bu sevgiyi ama nafile.

  maalesef güzel kadınlar, sizin doğanız bu değil. bir erkek gibi maskülen görünüyorsunuz ve bana kadın gibi sevimli gelmiyorsunuz.