• şunun ötesini görmedim #87511397
    zirvede bıraktım da denebilir
  • her gun 6+ kedi panpamiz tarafindan gerceklestirilen eylem. arabalarimizin sesini tanirlar.
  • düşünsenize bir kedi, bir hayvan tarafından koşulsuz seviliyorsunuz. bu cok guzel bir sey degil mi?
  • bahçede beslediğim ve bana fazlasıyla bağımlı bir kedim var.istese gider sokakta takılır yemek yemeye gelir ama o hep bahçede bir yere gitmiyor.neden mi? çünkü doğum sırasında annesi ölmüştü ve yaşasın o diye gece 2 saatte bir uyanıp beslemiştim kakasını çişini yaptırmıştım çocukken bilmedikleri için yapmayı.velhasıl sevgi emek ister öyle kafasını okşadım beni sevsin diye bir dünya yok.şuan kedim bahçeye her sigaraya çıktığımda kucağıma atlayıp kolumda yatıyor.ama hepsi bir emeğin ve sevginin karşılığı.
  • herkese nasip olmaz. ne yapsam da akrabanın kedisine sevdiremedim kendimi. ama genel olarak böyle şerefsizler benden uzak duruyorlar yanaşmıyorlar.
  • o bizim düşüncemiz. aslında bize kokusunu bırakarak, sahipleniyor.
  • hani nerede? varsa öyle bir kedi beni bulsun demek istediğim başlık. *

bir kedi sizi seviyorsa, ya mama istiyordur, ya da sevilmek istiyordur. bu cinsin ciğerini bilirim ben *

aldanmayın arkadaşlar.
  • sokakta beslediklerimin her hareketi ile belli ettikleri durumdur. hatta mamayı bırakıp dakikalarca sürtünüp kendini sevdiren ve ben gidince mamasını yiyen bile var. ama evdekiler paşa torunu olduğu için yüzümüze bile bakmıyor yavşaklar.

imla.
  • çokça yaşadığım durumdur. (kedilerle sınırlı değildir...) genelde sevgilerini çağırdığınızda hafif ilgisiz tavırlarla gelmek, sevmenize izin vermek, bulunduğunuz konumu terk ettiğinizde takip etmek ve etrafınızda dönmek suretiyle gösterirler. şirin varlıklar yahu.
hesabın var mı? giriş yap