• ölmeyin. lütfen. çok iyi tanımadıklarım için bile o kadar üzülüyorum ki, artık kaldıramıyorum. çok güzelsiniz, çok masumsunuz, bu kadar korkunç bu kadar üzücü şekillerde ölmeyin ne olur. sizi öldürüp duran dalyarak türe öldürmeyin derdim ama onlarda anlama kapasitesi yok, o yüzden size ölmeyin diyorum. nolur ölmeyin.
  • mama yerken kaptan yiyin patinizle yere atip yerden yemeyin sonra evin insani o kirintilari toplamak zorunda kaliyor hemde hergun.bir de sokak kedisiyseniz birbirinizle kavga etmeyin.zaten hayat sartlari zor bir olun birlik olun canlarim benim.
  • ruhuna kedi kacan kizim, evde, disarida, heryerde dort ayak emekleyerek miyavliyor. insan yavrusu mu yoksa kedi mi dogurdum belli degil. soru soruyorum, miyavlayarak cevap veriyor. gel de anla!

kendi basina kedi olacaksa olsun da, olur olmadik yerlerde yanina yancisi olup miyavlamami istiyor.

siz niye bu kadar sevimli gorunuyorsunuz, bu insan yavrularina kendilerini unutturup bir kedi sandiracak kadar? kendinize gelin, bir sevimlilik ayari yapin lutfen.
  • ulan ibneler, hayır niye yatağa yorgana işiyorsunuz. köpek bile yapmaz len onu. hakikaten sabır zorluyorsunuz bro. fazla naz aşık uyandırır.. ( bu da tavsiye kısmıydı?
  • part time sokak kediliği yapan ev kedileri, lütfen dışarıda her gördüğünüz hareket eden ufak şeyi yemeyiniz. sonra ishal oluyorsunuz ve bokunuzu temizlemek zorunda olan sahiplerinizi hayata küstürüyorsunuz.
  • yeşilköy florya sahile takılın
hesabın var mı? giriş yap