• abi artık ne radyo açabiliyoruz ne de spotify'de karışık liste dinleyebiliyoruz. her yeri esir almış bunlar.

böyle gırtlaktan bağıra bağıra arabesk rap söylemeler, almanca bir şeyler mırıldanmalar, vs vs... bir de düetlerine mustafa ceceli'yi katıyorlar. allah affetsin 2x oluyor...

bıktık abi resmen ülkenin üzerine karabulut gibi çöktü bu arabeskçiler.
  • evet maalesef olan durumdur.kimsenin zevkine tabii ki laf etmiyoruz.z kuşağı gerçekten bu tarz müziklerden hoşlanıyor.saygı duymakla birlikte duymaya bile tahammül edemiyorum ama radyo da dinlesen digital müzik platformunda da takılsan güncel pop dinlerken 3 şarkıdan bi tanesinde garanti bu kekolar çıkıyor karşına.yukardaki arkadasin dedigi gibi mustafa ceceli ile düet yaparak iskenceyi artırmayı amaclamislar anladigim kadariyla ya da sey de olabilir.bunları dinlicegime mustafa ceceli dinlerim tepkisinin önünü almak amaçlı yapılmış da olabilir.öyle de olsa böyle de olsa insanı müzikten soğutuyorlar.burasi kesin.umarım tez vakitte silinip giderler piyasadan.
  • muzikte yenilik yapayim derken rap motifleriyle icine sicilan sting, u2, pink floyd sarkilari.
  • müzik bile demeye bin şahit isteyen bu keko türü sözde müziği icra etmek için en önemli şartın rezalet bir ses ve varoşluk olduğunu düşünüyorum.
  • gerçekten dinleyene saygı duyuyorum, ama bu kadar herkesin hayatına bi yerlerden sızan düğün konvoyu gibi yayılması beni de perişan etti. bi spotify reklamında şu yenilerden işid militanı tipli bi rapçinin şarkısı çalınıyor da alakasız bir sürü teyzeli meyzeli insanlar doluyor ya eve. heh işte o ekipte bende varım her yerde maruz kalıyorum kardeşim. kasten dinleme gibi bi durum yok yani.
    bi ara demet akalın, gülşen, hadise, hande yener şarkılarından kaçamazdık, onları arar olduk.
    bağıra bağıra mükemmel türkçesizlikle ne sevdaymış yahu bitiremediniz:/
  • arz-talep meselesi. dinlemiyorum olup bitiyor. birileri kötü müzik dinleyecek ki, senin zevkli biri olduğun anlaşılsın.

(bkz: rock forever)
  • rap müzik ağırlıklı olarak kulaklarımıza tecavüz resmen.
  • herkes kendine yakışanı yaşar dediğim durum.
  • kimsenin zevki beni ilgilendirmez ama "maruz" kalma durumu can sıkmaya başladı. cins cins berbat müzikler her yerde.
  • kültürel, etik, ekonomik olarak aşınan toplumsal yapının doğurduğu müzik tarzıdır.
    bir gün ülkede işler iyiye gitmeye başlarsa o zaman azalarak biter.
hesabın var mı? giriş yap