• böyle manasız başlıklar gündem oldukça, başlık altında bir sürü yazar, bir sürü entry yazınca hissedilen şey oluyor ekşi sözlük'ten siktir olup gitmek hadisesi.
    hakkaten yıl ne ara 2019 oldu? sözlük ne ara böyle bir platforma döndü? şaşıyor insan!
    sallayın gitsin abi. başlığı açan elemana söverek alacağınız favlar falan ne işinize yarayacak? zarar veriyor işte adam. yapmayın.
  • (bkz: charlie chaplin'in sanatçı sayıldığı ülke)
    o da olur dedirten başlık
  • fatih tezcan sen misin?
  • kendine küfür ettirmek, milletin sinirini bozmak için mi gelip yazdın acaba
  • başlığı açan yazar arkadaş geçenlerde (bkz: ekşi sözlük'te entelektüel yazar kalmaması) başlığı altına "sözlüğün en büyük problemidir. okumak için değil kısa kısa yazıp beğeni toplamak için yazıyor insanlar." şeklinde başlayan bir entry girmiş. bu arkadaşın sağlıksız olduğunu bu başlık ve entryde anlıyoruz. başlığa bak. kemal sunal'ın sanatçı sayıldığı ülke. ee? hani senin fikrin beyinsiz? sen de eleştirdiğin kullanıcılar gibi kısa kısa yazmışsın işte. kemal sunal hakkında dile getirebileceğin düşüncelerin varsa siktir git (bkz: kemal sunal) başlığı altına yaz. gerçi oraya yazacağın şey de "kemal sunalin sanatci sayildigi ulke" şeklinde bi entry olur. biz sormayalım sana sen kendine sor. neden böyle düşünüyorum? kemal sunal sence sanatçı edasıyla mı yapıyordu bu işi? muhtemelen öyle düşünüyorsundur. fakat biraz oturup bakarsan o dönemin piyasasına, kemal sunal'ın sanatçı olmakla beraber emekçi olduğunu da görebilirsin. bir çok sanat alanında böyledir. çoğu sanat dalında insanlar hayatlarını idame ettirmek için bant işçisi gibi çalışır. senin gibi boklar da iki film izleyip "kemal sunal'da sanatçı mı yea" der. sen filmleri başrol oyuncularının yazıp yönettiğini falan da düşünüyosundur kesin.
  • yine geldi tipini s....
  • (bkz: don't feed the troll)

ikinci entry bu olmalıydı ve başka kimse yazmamalıydı. nolur anlayın artık, yazmayın böyle başlıklara. yönetim izin veriyor böyle şeylere bari biz kendimizce önlem alalım. yazmayın amk yazmayın.

edit: hala hunharca cevap veriyorlar, allah akıl fikir versin size oğlum. şu trollden zerre farkınız yok.
  • (bkz: sana oksijen veren ağacın yaprağını sikeyim)

hep şu bakınızı sapına kadar hak edecek bi gavata denk gelmek istemiştim. evet, nihayet... troll başlığına yazmayayım dedim ama dayanamadım. boş konuşan bir jaydenyo'ya kısmetmiş. *
  • neşet demiş bir hayvan. “ozan sayıldığı ülke” demiş.

ben sana ne desem bilemedim cahil bok.

cahil bok beyanatı.
  • hala açıp gülüyoruz , hala şahandan daha komik ,hala eleştiri düzeyi çok yüksek , hala ailesi telif alamıyor ve hala onu anlayamayanlar var .
    yazının gerisinde mustafa kemal’e de laf buyurmuş yazar , bu millet uğruna tek kurşun atan her can kahramandır. sen beğenmesen de bu toprak 75 tane lider yetiştirdi, tuğrul bey 1,alparslan 2,melik şah 3,ertuğrul gazi 27 , üstüne 36 osmanlı padişahı ,64 mustafa kemal ve 75 recep tayyip erdoğan.
    son olarak neşet ertaş beye de dilin dokunmuş , karacaoğlan ,dadaloğlu ,köroğlu ,nesimi ,mahsuni ,barış manço ve aşık veysel ne ise neşet baba da odur.
    sen dikene bak biz de güle, haydi sana güle güle...
hesabın var mı? giriş yap