• yık ıslındı bırbırlırındın fırkı.
  • kemalist adamdir gerisi madamdir.
  • kemalistler yoktan var edilen bir cumhuriyet ile övünürken, gülenist yavşaklarda aynı cumhuriyeti başka yavşaklar sayesinde güçlenip yıkma yavşaklığına bürünmüşlerdir. yani birisi yapıcı, diğer yıkıcıdır.
  • kemalistler son 16 yıldır ağır ezilmesine rağmen haklarını hukuksal yollarla aramaktan vazgeçmemiş en fazla gezi parkı protestosu yada cumhuriyet mitingi gibi yasal yollarla tepkisini dile getirmiş, gülenistler ise son 16 yıldır istedikleri herşeyi almalarına, bütün kadrolara adam sokmalarına ve maddi manevi aldıkları bütün desteklere rağmen bazı konularda anlaşamadılar diye önce çeşitli partilerin seks kasetlerini ortaya cıkarmış , ardından müttefiklerinin tapelerini ortaya cıkarmış ve sonunda darbe girişimi altında halka kurşun sıkmıştır. yan yana bile getirilemeyecek iki görüştür bunlar. kimse beni konuşturmasın şimdi.
  • kemalistler "hayatı boyunca feto'yu 1 saniyeliğine olsun savunan herkesin anasını sikeyim" cümlesini kurabilirler.

burada feto'cu köpekleri kemalistlere denk gösteren orospu evlatları bu cümleyi kuramazlar.
  • kemalistler soruların calinmadigi her türlü sınavda birinci olur, gulenistlerin, tayyibistlerin ve kurtculerin soru çalması gerekir. çünkü bunların alayı hem gerizekali hem de hırsızdır.
  • daha dune kadar gulenistlerin altina yatan orospu cocuklarinin yaptigi versus. kemalist olmayan bana bile bu kadar sert entry girdiriyorlar ya, sabirla dolasan insanlara hayret ediyorum.
  • fethullah gülen'i her dönem orospu çocukları sever.

atatürk'ü her dönem düzgün insanlar sever.
  • bir farkı yoksa kemalistlerle işbirliği yap, ne istedilerse ver
hesabın var mı? giriş yap