şükela:  tümü | bugün
 • yık ıslındı bırbırlırındın fırkı.
 • tayyibist ?
 • yoksa farkı niye başlık açıyorsun diye sormama sebebiyet vermiş başlıktır..

  neyse ben yazayım o zaman, farkları vardır ama en nihayetinde yöntem olarak aynı şeyi izlerler..

  ve ne gariptir ki aslında birbirlerine karşı olduklarını iddia etselerde abd ve batı açısından ılımlılar olarak bilinir ve ona göre muamele görürler..

  hani şu ılımlı islam saçmalıgı var ya laikçilerin dilinden düşürmedigi, sözde bu canlılara göre ılımlı islamla abd işid gibi el kaide gibi örgütleri akp gibi partileri falan destekliyormuş ahahahha.

  halbu ki ılımlı islamın hedefi daha dogrusu ılımlı islamdan kast edilen bu gülenci ve kemalistlerdir..

  batı bunların batı medeniyetinin çıkarlarıyla uyumlu olacak tek grup oldugunu bilir ve ona göre davranır..

  suriyeden mısıra mısırdan lübnana kadar bir çok ülkede ılımlı olarak ifade edilen laikçi güruhtur, çünkü laikçilerin batıya batının emperyalizmine karşı durma gibi bir niyetleri yoktur, her şeyden öte batıya güç çıkarmaktan öte bazen isteyerek bazen de istemeyerek fayda saglama gibi acayip bir durumları vardır..

  batı el kaide olsun işid olsun böyle eli kanlı örgütleri ılımlı islamdan görmez ama kullanmaktan geri durmaz, onlarla işbirligi yapmaz sadece kullanır batı sadece işbirligini laikçilerle yapar zira batı da haklı olarak laikçiler ılımlı müslümanlar olarak görülür..

  atıyorum bizim ülkemizde veya mısırda binlerce laikçiyi idama mahkum edin 2 ay sonra bakın ki asılanlar muhafazakarlar olur..

  adamlar bildigin liselerde bulunan arkası güçlü züppe çocuklar gibi, tam tokatı patlatacaksın tokat bir anda senin yüzünde patlıyor..
 • çomaristin yanında nedir ki?
 • farkı ananız bilir. ona sormanızda fayda var.
 • al birini vur ötekine. aynı bokun laciverdi.
 • bu iki grup arasındaki farkı anlamak için ihtiyacınız olan tek şey, şöyle bembeyaz, bol kadayıflı bir hoca efendi götüdür.

  eski gülenistler bugün gülenistliklerini reddetmekte, yıllarca hoca efendi götü yalamış olmayı kamufle edebileceklerini sanmaktadırlar. önlerine bi şıh götü koyun, iki dakikada pırıl pırıl yaparlar.

  göt bulamazsanız ise üzülmeyin. gülenistliğini test etmek istediğiniz şahsın adını google'a "hoca efendi" ifadesiyle birlikte yazın. sonuç müspet ise ekranınız bok içinde kalacaktır zaten.

  kemalistler ise hoca efendi götü yalamamışlardır.
 • kemalist her aşamada islam'a karşi daha hoşgörüsüzken; gülenistler yavşak, hırsız, arsız ve vatan hainidir. kemalistlerin tek sıkıntısı anti emperyalist olup olmadıklarına karar verememeleridir. azalan nüfuslari kendilerine artik türkiye'de bir iktidar şansı tanimayacaği için her koşulda islam'a karşı dış mihraklarla iş tutabilirler. bu nedenle asla ve kat'i suretle kendilerine güven olmaz.
  gülenistler ise şu sıralar kemalistten farksiz takiliyorlar. zaten 17-24 araluk'tan sonra hanimlara baş açma emri geldi. bikini foto paylaşan eski dindar bayanlar biliyoruz. gavatlık aldı yürüdü bunlarda. islammış, peygambermiş tamamen hükmünü yitirdi ve artık kabeleri pensilvanya. allah iki cihanda da sizleri mel'unlardan eylesin diyorum.
  and the "lanet" be with you inşallah!

  iş bu entry anti emperyalist olduklarina inandiğim tgb'li atatürkçüleri hedef almamıştır. biz onları tanıyoruz. rahat olsunlar.
 • 81 düzceye girdiler. 82 şam' a girecekler. 83 de ise dudaveya adlı yazara girilmesi muhtemeldir.