şükela:  tümü | bugün
 • yık ıslındı bırbırlırındın fırkı.
 • tayyibist ?
 • kemalist her aşamada islam'a karşi daha hoşgörüsüzken; gülenistler yavşak, hırsız, arsız ve vatan hainidir. kemalistlerin tek sıkıntısı anti emperyalist olup olmadıklarına karar verememeleridir. azalan nüfuslari kendilerine artik türkiye'de bir iktidar şansı tanimayacaği için her koşulda islam'a karşı dış mihraklarla iş tutabilirler. bu nedenle asla ve kat'i suretle kendilerine güven olmaz.
  gülenistler ise şu sıralar kemalistten farksiz takiliyorlar. zaten 17-24 araluk'tan sonra hanimlara baş açma emri geldi. bikini foto paylaşan eski dindar bayanlar biliyoruz. gavatlık aldı yürüdü bunlarda. islammış, peygambermiş tamamen hükmünü yitirdi ve artık kabeleri pensilvanya. allah iki cihanda da sizleri mel'unlardan eylesin diyorum.
  and the "lanet" be with you inşallah!

  iş bu entry anti emperyalist olduklarina inandiğim tgb'li atatürkçüleri hedef almamıştır. biz onları tanıyoruz. rahat olsunlar.
 • yıllar evvel bangladeşli ev arkadaşımın gezi parkında yaptığı yaran tespiti anımsatmıştır;

  "türkiye'de de bir sürü grup var; dinciler, kemalistler, apoistler..."
 • kemalistler yoktan var edilen bir cumhuriyet ile övünürken, gülenist yavşaklarda aynı cumhuriyeti başka yavşaklar sayesinde güçlenip yıkma yavşaklığına bürünmüşlerdir. yani birisi yapıcı, diğer yıkıcıdır.
 • çomaristlerin yapmaya çalıştığı karşılaştırma görünümlü benzetmedir.
 • kemalistler gülenistlerin ana sebebidir.
 • kemalistlerin islam diniyle sorunları yoktur, kemalistlerin kendilerini islam dindarı olarak göstermeye çalışan karaktersiz dincilerle sorunları vardır. ayrıca dış mihraklarla iş tutmazlar, devletçilerdir. kemalistlerin dış mihraklarla iş tutacabileceğini iddia eden çakma dindar kesim 1960'lardan beridir dış mihrakların kucağında bulunmaktadır. daha iki gün önceki kankileri feto da kendileri gibi amerikanın kucağındadır. şimdi geçmişlerini yok etmeye çalışıyorlar ama tarih yazmış, kimi kandırıyorsunuz?

  ayrıca karaktersiz dincilerin olası bir güveni kemalistlerin kendilerini sorgulamasına neden olacaktır o yüzden gerek yoktur. ayrıca kemalistlerin birilerinin garantisine de ihtiyaçları yoktur, oldukça rahattırlar. dinciler birbirlerine giriyorlar zaten, itfaiye hortum yani.

  tanım: engelli listeme götten sallamacı tipleri eklememi sağlayan versus.

  edit: gülenistler ak partililerle aynı ekolden gelirler. tek fark çıkarlardır. bi nevi laciverti.

  edit 2: 1960'dan beridir yazmışım, 1923 öncesini unutmuşum. o da var.