• bir bağcık durup dururken çözülüyorsa bir şeyler anlatmak istiyordur. kulak verin.
  • yoktur. iyi bağlanmamış bağcık vardır. *
  • bot bağcığı olması muhtemeldir.
  • vardır. sürekli çözülür sizi deli eder, günde ortalama 15 defa çözüldüğü için eğil-kalktan dolayı hem yorulur hem de baya bir küfredersiniz.
  • bütün okul hayatım boyunca "durun!! bağcıklarım çözüldü." dememe neden olan, insanların "yine mi" tepkilerine mağruz kaldığım başımın belası bağcıklar...
  • şu sıralar 1-2 ayakkabım ile yaşadığım kronik sorundur.. kesin çözümü sanırım bağcıksız ayakkabıdır. insanı sinir eder, özellikle bazı ayakkabı bağcıkları diğerlerine nazaran daha çabuk çözülür. kökten çözüm için uğraşmazsınız zira sizi tam sınırda tutacak kadar çözülür.
  • başıma gelen durumdur. botun üstündeki kot pantolan paçalarının sürtünmesinden ötürü bir şekilde çözülüyor namıssız ama bunun için epey yürümüş olmam lazım.
  • benim bir ayakkabıda şöyle bir saçmalık var, sürekli sağ ayakkabının bağcığı çözülüyor.
    ulan aynı materyal, aynı bağcık, aynı ayakkabı. sol taraf günlerce gidiyor, bu sağdaki ibne saat başı çözülüyor.

hırs da yaptım. en nefret ettiğim adamın ümüğünü sıkarcasına tüm gücümle bağlıyorum. iki saat sonra hop, yine çözülüyor pezevenk.

var mı bunun bilimsel bir açıklaması?
  • benim bağcıklarımda da bir üretim hatası var. sürekli açılıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap