• diğer hayvanları niye es geçtiğini anlayamadığım manyak teyzedir. kedi sahiplendirir ama gidip kasaptan 500 gram kıyma almayı bilir. ona göre hayvan sadece kedi ve köpektir çünkü. kedi ve köpek beslemek için üretilen mamaların da milyonlarca masum hayvan katledilerek üretildiğini bilmez. ya da bilmek istemez.

bir hayvan besleyecek olsam at, eşşek, keçi gibi bir hayvan beslerdim. en azından dünyaya çok daha faydalılar.

bunu yapan kişinin kadın veya erkek olması fark etmez. ruh sağlığı iyi değildir. loser aktivitesi işte.
  • şaka maka var böyle insanlar.
    sokakta gördüğü bütün hayvanları tutup tutup evine getirip millete veriyorlar.
    arkadaş rahat bırakın şu hayvanları ya, her gördüğünüz kedi sizinle yaşamak istemiyor.
    her gördüğünüz köpek sizin vereceğiniz insanla yaşamak istemiyor.

yalnız baştaki arkadaşın kediler için hikaye yazıp "meyhaba ben tekiy, annem öldü, ablam oyospu oldu, ben de vuyduyuyoyum zaten" gibi acıklı yaşam hikayeleri yazmalarına ben de çok gülüyorum.
    hatta ekşi sözlükte de vardı bir tane.
    "anne babası ayrı bir kedinin günlüğü" gibi bir şeydi sanırım.
    baya yazmış döktürmüş, küçüklüğünü anlatmış duygu durumunu anlatmış hahahahaha.

hayvan lan bu, kapıyı pencereyi açsan senden kaçacak hala koreli kızlar gibi sevimlilik ve duygu sömürüsü peşindesin hahahaha.

"meyhaba ben sokak kedisiyim, bu abla beni oygan mafyası gibi kaçıydı, allah aşkına kuytayın beni bunun elinden" hahahaha.
  • muhtemelen dünya üzerindeki hiçbir varlığa tek bir yararı olmayanların en azından bir tarafından elinden geleni yapmaya çalışan insanları parlak zekâsıyla küçümsemelerinden daha hayırlı olan teyze. 2 gün sonra sokağa atmayın diye konulan kurallara dahi laf ediyor bi de bak hele, sen bu zihniyetle zaten hiç yaklaşma lütfen. ayrıca sen de genç bir delikanlı yahut hanımkız olarak işe yarar bir hayvanı(!) bir atı kurtar meselâ, bir eşşek, bir köpek veya bir insan, kurtar da seni örnek alsın insanlık bu işler nasıl olurmuş diye, lütfen mahrum etme.
  • istanbul üniversitesi atom ve molekül fiziği labratuarında görevli beslediği kedileriyle tanına pek muhterem hocamız.
    kimsenin yaptığı raporu beğenmeyişi ve bundan kaynaklı ağlattığı öğrenciler sayesinde bu ünvanı almıştır.
  • bir hayvan annesi olarak benim de uyuz olduğum insan tipi.
    bırak kardeşim alacak olan alıyor zaten evine kedisini, köpeğini...
    imkanın varsa götür kısırlaştır o zaman zaten o kadar çok olmazlar (insanlar da kısırlaltırılmalı).
    ayrıca o kedi ağzından hikaye yazanları da öldürmek istiyorum.
  • (bkz: ömür gedik)
  • kendisinin hep genç kalacağını sanan, hem beyinsiz hem de merhametsiz gudubetleri dert eden durum .
    evet siz hep bu yaşta kalacaksınız, ne menopoza ne andropoza girmeyeceksiniz.
    o mercimek kadar beyniniz için sorun yok, o zaten hiç bir şartta gelişmeyecek, değişmeyecek.
    derdini anlatamayan canlıların gözlerindeki ifadeden onların karnının acıktığını, korktuğunu, sevgi istediğini anlayan menopozlu teyzelere kurban olun siz.
    bir canlıyı mutlu etmenin karnını doyurmanın insana nasıl bir mutluluk verdiğini asla ama asla anlayamayacak sefil sefil karalamalarla kendinize tatmin yerleri arayacaksınız.
    evet teyzeyim,
    evet menopozluyum.
    hakaret te etsen senin de aç olduğunu, muhtaç olduğunu gördüğümde senin de önüne bir kap su ile biraz yiyecek verecek kadar da yüce gönüllüyüm !.
  • görebilirsen, dünya üzerindeki sayılı güzelliklerden biridir.
  • sokakta yasayan kedicik kopeciklere sahip cikmaya calisan kadinlardir.

oncelikle her gordugu 20 yas ustu kadina teyze demeden derdini anlatabilen yazarlari destekliyor ve tebrik ediyoruz.

asil mevzu sokakta buldugu hayvanlari, tedavi de ettirse bilmem ne de yapsa, ona buna peskes cekebilecegini zannetmektir. teyze olmayan versiyonlari yuzunden pek cok defa sorun yasamis biri olarak rahatlikla soyleyebilirim ki; bu insanlar normal degiller.

yasadigimiz evin bahcesinde, her gun gozum gibi baktigim, yeri yurdu bile gizli olan, annesinin memesini emen bir bebegi/bebekleri, baska apartmanda oturup ''ona ev bulucam ben'' diye ''calan'' bir insan, normal olamaz arkadas. sokaktaki butun yavru kedileri alip birilerine veren insan, hastadir. yetiskinleri de alsana o zaman gerizekali, onlarin ne gunahi var?! bunun gibi beyinsizler yuzunden ev hayatina alismis ve sonra sokaga atilmis tonlarca **kedi var istanbul'da.

gercek hayvanseversen eger; gucun yettigince besler bakarsin, tanimadigin insanlara kakalamaya calismazsin minicik bebeleri. o bebekleri kucagindan calindiktan sonra, geride sut dolu memelerinin sancisi ve yavrularinin yokluguyla, anne kedilerin ne hale geldiklerini gormediyseniz, bu davranisin etik olup olmadigini tekrar dusunun.
hesabın var mı? giriş yap