• 8 yıldır yazılımla uğraşıp bu adamdan fazla para alıyorsanız kusura bakmayın ama siz de vurduruyorsunuzdur. *
  • 8 yıldır yazılımla uğraşan birinden çok daha fazla kazandığını düşündüğüm kişidir. sorry bro.
  • kendisinden biraz fazla kazandığını düşünen iyi niyetli meslektaşımı görüp gülümsememe sebep olmuştur.
  • kazandığı para yüzünden kendisine çemkirenleri anlamıyorum. kazanana değil, kazandırana bakacaksınız, nefretinizi bu insanları yaratanlara yönelteceksiniz. mesela acun ılıcalı'ya karşı hiçbir duygum yok benim, ama bu kadar para kazanmasına vesile olan, programlarını izleyen, kurguları hakkında yorum yapan kimseyi yakınımda tutmam, muhatap olmaktan hicab duyarım. kutu açma kapama, ıssız bir adada verilen senaryoyu oynama gibi şeyleri zevk alarak izleyen insanların suçlusu acun değil. o sadece kullanıyor bu zavallılığı.

kerimcan denen çocuk da aynı. 1 ay önce bir yere gidiyordum, önümde de iki kız yürüyor, saçlarının uçları turuncumsu kahvemsi, tepeleri koyu kahve, bence gözünüzün önüne geldi. biri diğerine "gidelim de ben kır pidesi yicem gankaa en ucuz şey o" dedi ve aşırı taşlanmış kotunun arka cebinden telefon çıkarıp kafasını gankasının kafasına dayayıp "ablan star bebeğimm" diye bağırıp gülerek snap attı. birkaç gün önce de asgari ücrete yakın bir paraya çalıştığını bildiğim bir kız gittiği tatil beldesinde kerimcan'ın sahne aldığı mekana gidip kendisiyle fotoğraf çektirip "ablan star bebeğimm :)" diye instagram'da paylaşmış.

şimdi burada suçlu kerimcan denen arkadaş mı, ay sonunu zor getirdiği, götüne don alamadığı halde bu parayı kazandıran, kır pidesine talim edip "ben neden bu haldeyim" demeden dimağını faydalı bir şey yerine kerimcan'la dolduranlar mı, 3 kuruş nakiti olmadığı için karttan çektirip kerimcan'ın çaldığı mekanda foto paylaşarak like tatmini peşine düşenler mi?
    mutluluk, başarı, tatmin kavramları bu kadar sakat bir milletin hatta bizim milleti geçtim dünyanın para kazandırdığı kerimcan'a, zuhal topal'a, esra erol'a, kardashian ailesine, acun'a, falanla filana kızmak olaya çok yanlış bir yerden bakmayı gerektiriyor.
    ben mesela kylie jenner'a kızmıyorum, çıkardığı sikimsonik ruju alınca "omg bunun için 1 aydır aç geziyorum!" diye paylaşan salak kıza kızıyorum. tek yaptığı acun'a çocuk doğurmak olan bir şeyin lüks içinde yaşamasına kızmıyorum, sosyal ağlarda onu yalayanlara, sponsoruna para kazandıranlara kızıyorum. elle tutulur bir bok yapmadığı halde para içinde yüzenlere değil, yüzdürenlere kızacaksınız.

yol kerimcan yol, senin devrin geçene, yüzün eskiyene, senin üzerinden toplanan like sayısı düşene, jargonun bayatlayana, yerine halimcan gelinceye dek yol, çünkü yolunan sonuna kadar hak ediyor kardeş. kazandığını boş boş şeylere değil gayrimenkule yatırmanı da tavsiye ederim.
  • kerimcan durmaz'ın ayda 5 bin tl kazandığını düşünen sözlük yazarlarını göstermiştir.
  • süleyman soylunun “erkek erkekle evlenecek” dediği kişiler, kerimcan durmaz ve erkam yıldırım sanırım.
  • cem yılmaz bir zamanlar uçan sabri için şunları söylemişti: “bir adamı stüdyoya çağırıp uçmasını beklerseniz o da uçar.”
    kaynak

birini edepsizlik yapsın diye markalaştırırsanız o da yapar.
  • haftalardır cehape lgbt lgbt diye böğürenlerden ne çıktı bak sen şu işe :)
  • niteliği nedir, yeteneği nedir, bu kişi ne işe yarar diye sorulduğu zaman, bazı sığırların istisnasız "biyinsiz himifibiklir" diye hakaretler savurarak savunduğu boş insandır. adam eşcinsellik üzerinden prim yapan boş, saygısız biri lan işte. şu an birçok insan eşcinselliği böyle boş beleş insanlar üzerinden genelliyor. olan yine lgbti'ye oluyor.

eşcinselliği bilinen birinin toplumda kabul edilmesini istiyorsanız, kerimcan gibi saçma sapan tipler yerine donanımlı, insana saygısı olan birini ünlü yapın da, halk saygı duysun. kahvedeki adam "ulan adama top dedik, küçümsedik ama çok iyi biri çıktı. işini de biliyor" desin. eşcinselliğin toplum içinde normalleşmesini istiyorsanız öncelikle bu yola girmeniz gerekir. ama "yok biz dengesiz, saygısız olacağız, bizden olmayanı her fırsatta huzursuz edeceğiz, tepki görünce de homofobi üzerinden hakaretler savurup iki yüzlülük yapacağız" derseniz, bu sorunu yokuşa sürmüş olursunuz.
  • lgbti biri olarak şunu diyebilirim size, bizim lubunya ortamında her zaman geçerli bir söz vardır..

"gay olmak ile ibne olmak arasında ince bir çizgi vardır, o çizgiyi aşmayın. "

benim gibi kimseye zararı olmayan eşcinsellere ibne demek homofobik bir ifadedir ama bu kişiye ibne demek hakkettiği sıfatı belirtmektir.
hesabın var mı? giriş yap