• tartışılmayacak bir başka gerçek ise bu kaseti bizzat dönemin başbakanı recep tayyip erdoğan'ın servis ettirdiğidir.
  • biri de dememis ki o zaman feto ile akp kavgali degildi
  • hileyle, hurdayla seçim kazanmış, yolsuzlukta dünya rekoru kırmış, ülkeyi ona buna peşkeş çekmiş kişilere destek verenler tarafından dile getirilen bir söz.
  • kemal kılıçdaroğlu kaset ile genel başkan olmamıştır, kaset depremi sonrasında genel başkan olmuştur. deniz baykal ile görüşmüş "aday olmayacağım" demiş, buna rağmen aday olmuştu o dönem. chp'nin yedi yılının heba olması böylece başlamış oldu.

kemal kılıçdaroğlu kaset mevzusundan haberdar mıydı değil miydi bilemem. ama şunu biliyorum; kaset skandalına sebep olan ilişkileri deniz baykal'a zorla yaptırmamıştı, kendi eliyle de servis etmedi bildiğimiz kadarıyla. dolayısıyla meseledeki pozisyonu gayet edilgendir.

o aday olduğunda aday olmayanlar, öne çıkmayanlar da senelerce car car car konuştu. evet bence de kötü bir lider kemal kılıçdaroğlu, ama onu eleştirip o dönemde öne çıkmayanlar kılıçdaroğlu'ndan bile kötü. chp ile muhalefet yapılamayacağının acı örneği gibi şu görünen tablo.
  • bu başlığı açmaktaki amaç ne kadar kötü ise, kılıçdaroğlunun kasetle başkan olmasına " olduysa oldu" demek arasında fark yoktur.
    söylüyorum işte her iki tarafta aynı bokun soyu
  • kasetle giden baykal’dan sonra chp’nin başına kimsenin geçmemesini dolayısıyla kapanmasını umut edenlerin sürekli dillendirdiği durum.
    baykal’ı kaseyle alaşağı ettiniz diye ülkeyi muhalefetsiz mi bırakacağınızı sandınız.
  • düşün bu adam özal döneminde hazinede görevli . mesut yılmaz döneminde bağkur genel müdürü demirel döneminde ssk genel müdürü. 1996 da erbakan döneminde ozamanın bakanı necati çelik tarafından görevden alınıyor. neredeyse 2 sene görev yaptırılmıyor. gene bir mesut yılmaz dönemi gene ssk genel müdürü. sen şimdi 2002 den önceki iktidarlarıda bilmezsin.
    yani senin kavrayamayacağın olay bu adam tüm sağ iktidarlar döneminde alevi olmasına rağmen devletin her kademesinde yer edinmiştir. bir zamanlar bu ülkede liyakat sistemi vardı( sizin anasını siktiğiniz).
  • geldim,gördüm,engelledim...
    he gülüm he tatlım çabalayın belki değişir gündem yav he he :) :) :)
  • kılıçdaroğlu baykal ile genel başkanlık yarışına girip bu kasedi kullanarak başkan olmuş gibi konuşulması artık kabak tadı verdi. ama akp'nin tavanından damlayan takiye ve kibir, tabandaki çomarları yıkamaya yetiyor da artıyor bile. bu kaset olayının çıktığı zamanlarda kimin paradan atatürk'ün resmini kaldırıp feto olimpiyatının resmini basacak kadar fetocu olduğunu da herkes biliyor.
hesabın var mı? giriş yap