• kilo vermeye çalışan bireyin, dialogun gidişatına göre sizden nefret etmesini sağlayabilecek soru cümlesi,

- kilo mu verdin sen?
    + aa evet ya..
    - hiç belli olmuyor..
    + hmmpf.. şey.. çok kötüsün ya,defol..
    - hehehe
  • genelde tombişçe bir hanıma söyleniyorsa cevabının koca bir gülücük ve tercihen cırtlak bir "eveeett!!" olacağı soru. hemen akabinde kaç kilo verdiği ve nasıl verdiği ile ilgili anlatımlar başlayacaktır. fark ederseniz söylemeden geçmeyin, sandığınızdan daha mutluluk verici olabilir.
  • zafiyet gecirmekte olan, istahsiz ve kilo alamayan birine soylendiginde ortamin gerim gerim gerilmesine sebebiyet verecek, yerinin, zamaninin en onemlisi kisisinin iyi ayarlanmasi gereken soz obegi
  • egoyu en çok kabartan, akabininde özgüveni tavan yaptıran bir de üstüne götü havalandıran tatlı olarak da kız kaldıran en leziz sorudur.
  • kilo almaya çalışan biri için küfürden beter olan sorumsu.
  • gayet tribüne oynayan bir sorudur. zira hatuna sorulduğu an gözlerinin parlamasının akabinde skor hanesine 1-0 olarak işlenir.
  • kilo vermeye çabalayan şişman değillll hafif toplu :) birine söylenme olasılığı en yüksek karşılama cümlesi..
  • kadınlarda serotonin salgılanmasını sağlayan cümlelere bir örnektir.
  • amacın kimi zaman sadece o kişiye "bak ben seninle sürekli ilgileniyorum, ben iyi bir arkadaşım, senin her ayrıntın benim için çok önemli" gibisinden mesajlar iletmek olan soru cümlesi.
hesabın var mı? giriş yap