• tatliskoluguna tam 40 saniye dayanabildigim genç yarışmacı.
  • konuşmasa güzel kız aslında.
  • hayatımın on iki saniyesi daha gut gut konuşan bir kişi yüzünden ziyan oldu dedirten başlıktır.

bık bık, gut gut konuşan bir diğer tikican. tikican seviyorsa demek ki abi, başlık açmış.

müthiş birşey vallahi. on iki saniye dayanabildim.
  • buna şeker diyenin ağzına lahmacun küreği ile vurucan. ulan kız bildiğin starbucks bardağında kendi imkanlarıyla yetişip doğmuş anasını satayım.
  • (bkz: bahar candan)
  • kardeşim bu kızın akrabasısın herhalde ki böyle bir başlık açıp reklamını yapmaya yeltendin.
    tatlı değil, sinir bozucudur. 10 saniye dayanamayıp ortamı terk ederdim. siniri bozulan bir tek ben miyim, arkadaş? böyle hal ve hareketlere dayanamıyorum ben. ses tonuna, gülüşüne bir şey diyemem fakat hanım hanımcık tabiri bu kız için işlemez sanırım. cast olduğu yönünde bir düşüncem var!
  • wataşiva candy gibi konuşan, fok balığı şekline bürünmüş yarışmacı
  • verse... doğru cevap verse 60.000 tl'yi alacak olan yarışmacıydı ama olmadı.
  • buraya başlık açtırdığına göre oyuncu olmak isteyen bir kız.ama basaramiyor,çok belli.sana kim bu aklı verdiyse onun da aklına tüküreyim.
    ağlamaklı ses tonuna sahip,gündeme gelmek için abuk sabuk hareketler yapan kız.
hesabın var mı? giriş yap