• ne okudum lan ben. nasıl insanlarla iç içe yaşıyoruz.

18 yaşında bir kız ve 21 yaşınca bir delikanlı. hayatlarının başında 2 tane mahluk tarafından öldürülüyor. ne için be...
  • cinsellik malesef en önemli sorunumuz sırf cinsellik için hayatımızı mahvedebiliyoruz.
    18 yaşında 18 daha hayatınız baharında. çok cinsellik sıkıntısı çekiyorsan git geneleve kimseyi vurmadan hallet işini. böyle böyle içimize ata ata psikopat oluyoruz
    edit :entry yanlış anlamaya müsait olmuş. katile hayatının baharında falan yazmak istemedim. benim buradaki amacım böyle olayların hiç olmaması için sorunun ne olduğunu bulmaya çalışmaktı. iki tane kızım var böyle insanlar yüzünden hayatları kararmasın. özgürce yaşayabilsinler amacım.
  • şimdi bunu alıp cezaevinde besleyeceğiz demi? bari hadım etsinler böylelerini.
  • sabah sabah ne okudum ben ya. bu kaçıncı vahşet. nasıl bir gözü dönmüşlük bu. allah belanızı versin, orspu çocukları. çocukların başına gelene bak. o anki yaşadıkları korkuyu düşünmek bile istemiyorum. allah kimseyi evladının bu şekilde acısıyla sınamasın. katilleri ellerimle parçalardım.
  • toplumumuz çok hasta.
    sosyolog, psikolog ordusu kurulmalı.
    seçimi kazanmak isteyenler bunu projelendirip toplumu tedavi etmeli.
  • haberlerde kaybolduklarını görünce kesin eski sevgili kaçırmıştır filan diye düşünmüştüm ama böylesi bu olayı hayal edememiştim. bizim hayal edemediklerimizi adamlar gerçekte yaşıyor. kim bilir ne acılar çekti bu gençler, bu şerefsizlere keşke benzerleri yapılabilseydi.
  • güvenlik emanet edilen güvenlik görevlisinin bırak güvenliği, insanlığı ihlal ettiği elim olaydır.
  • hakikaten şansa yaşıyoruz bu ülkede.
    ortada tartışma, kavga, kan davası, herhangi bir cinnet anı hiçbir şey yok.
    adamlar resmen keyfi önce cinsel saldırıda bulunup sonra cinayet işliyorlar.
    böylelerini ibreti alem için meydanlarda yemin ediyorum asmak lazım.
    18 yaşında daha ya, diğeri de 21 yaşında daha hayatlarının, gençliklerinin baharında olan iki insan hayattan koparılmış.
    daha kötüsü olmaz dedikçe oluyor.
  • her şeyin fiyatı artarken insan canının ucuzladığı ülkede gerçekleşmiştir.
  • idam şart.
hesabın var mı? giriş yap