• sakin bir sbux mağazasında gayet keyifli kitap okunabilir. soru: sakin starbucks var mıdır? sabah 08.00-14.00 arası; bahariye, moda, acıbadem mağazaları olabilir.

edüt: tabii ki starbucks'a gitse daha iyi eder. sturbucks'un ortamını bilmiyorum pek.
  • adam değildir adam...
  • entelliğin sınırlarını zorlayan adamdır.
  • işsizliğin en tahammül edilebilir oldugu bahar yaz aylarında saatlerce bisiklete binip sahılde dolaştıktan sonra , en yakın starbucksta güneş banyosu eşliğinde kitap okuyup latte içen işsizdir. yarasa moduna gecmemistir. aksama kadar uyuyup sabaha kadar playstation oynamamaktadır. ayrıca evinin yakınlarında dostlar kiraathanesi yok da starbucks varsa ne yapsın
  • kitaba 20 lira kitabı okumak için starbucks'ta bir kahveye 10 lira veren insandır.
  • starbukcs konseptini anlamayan salaklar bu adamı yadırgar. gelmeyin arkadaşım içmeyin on liraya kahve, özenti insanlarla da aynı ortamda olmayın hadi bakim.
  • sayfaların arasından karı-kız kesiyordur..
    çakal seni.
  • adam kitap okumak için starbucksa gider
    çünkü starbucksta her yarım saat yanınıza gelip bir isteğiniz var mı diyen garsonlar yoktur
    çünkü saatlerce orada hiçbirşey almasanızda size gidin kardeşim diyen insanlar yoktur
    çünkü sizin gibi sadece kitap okuyup kahve içmeye gelen bir sürü insan vardır orada
    çünkü koltukları çok rahattır
    çünkü sizden başka kitap okuyan, internete bağlanan, müzik dinleyen ve yalnız gelen birçok insan vardır
    ben bunları nerden mi biliyorum çünkü ben de onlardan biriyim
hesabın var mı? giriş yap