• adana'da teslim noktası olmamasına şok olduğum sitedir. van'da niğde'de olan hizmet adana gibi bir büyükşehir'de nasıl olmaz inanamadım. bilime sanata azıcık katkın olsa ölürsün çünkü be!!!
  • verdigim siparisi 10 gunde hala getiremeyerek kendi alaninda bir rekora imza atmistir.
  • fiyatları çoğu zaman amazon'la yarışacak kadar uygun ama keşke o kitapları kargolasalar bir de.
  • bıraktığım firma.

benim için miladını doldurmuştur artık burası. sektöre ilk girenlerden olduğu için güzel ekmeğini yedi ama artık şımardı. yanlış kitap gönderiyorlar, eksik gönderiyorlar, görselde yeni basım olmasına rağmen eski basım gönderiyorlar vs. fiyatlar da en ucuz burada değil. müşteri memnuniyeti yok. rakipleri yokmuş gibi davranıyorlar. oysa pek çok rakipleri var.

amazon bu işin en iyisi mesela. hem dip fiyat hem de memnuniyet zirvede. bir kitabın kapağı kıvrılmış geldi. görsel bile eklemeden yazdım durumu. kitap sizde kalsın demişler ve para iadesi yapmışlar. kitapyurdu'na 'yanlış kitap göndermişsiniz değişim istiyorum, çünkü kitabın fiyatı arttı, sizin hatanız yüzünden neden fazladan 50 tl vereyim' diyorum. 'sadece iade, sen yollamak kitap, sonra almak paranı geri' diyor.

siz bilirsiniz. ben şahsen buradan almıyorum. etrafıma da aldırmıyorum.
  • 21'inde yani cumartesi günü sipariş verdim. bugün ayın 25'i, mesai saati bitmek üzere ve henüz kargoya bile verilmedi. hani 24 saat içinde gönderilecekti.

bir de ilginç bir şey var. siparişinizi oluşturuyorsunuz, ödemesini yapıyorsunuz ama iş orada bitmiyor.

bir de sms'le gönderdikleri kodu girerek onay vermeniz gerekiyor.

parasını ödediğimiz şey için bir de sms onayına neden gerek duyuyorlar anlamak mümkün değil. güvenlik desek o zaman ödemeden önce sms onayı almaları gerek. tamamen donumuzun rengine kadar kişisel bilgilerimizi almaya yönelik bir uygulama.

inşallah o bilgiler sadece onlarda kalıyordur. yoksa okumaya üşendiğimiz kullanıcı sözleşmesinde paylaşılabilir falan diyorsa ayvayı yedik.

hazır başlamışken bir de anlaşmalı kargo şirketleri scotty'le ilgili de iki kelam edeyim. bir cumartesi sabahı sigara içe içe etrafı seyrederken yerde iki kargo paketi gördüm. gidip yakından baktığımda bu kargo şirketine ait paketler olduğunu farkettim. her iki paketin üzerinde de alıcılarının telefonları vardı aradım. adresler çok yakındı, dedim paketleriniz bende, gelip şu adresten alabilirsiniz. neyse kitapların sahipleri gelip aldılar. cebellezi etsem kimse anlamazdı ve alıcılar kitap yurdu ve scotty çağrı merkezleriyle görüşmeler yapmaktan serseme dönerlerdi.

ekleme: dün yani 26'sında sipariş takibinden baktığımda sevk edileceği yanı siparişimin hazırlanma aşamasını geçtiğini gördüm. bugün yani 27'sinde tekrar sipariş hazırlanıyor aşamasına geri döndü.

müşteri hizmetlerini aradığımdaysa; 5 dakika kadar müzik ve bekleyenler arasında kaçıncı sırada olduğumu dinledim. tam ilk sıraya düşmüştüm ki telefonu açıp küt diye geri kapattılar. kitap yurdu pişmanlıktır uzak durun. amazon ilk tercih edilmesi gereken, o da olmazsa idefix veya dnr'ı tercih edin.
  • 20 ekim siparişini 26 ekim'de kargoya veren site; kitaba ulaşmanın en zor yolu.
  • verdigim siparis bir aydir elime gecmiyor. attigim mesajlara donen yok! sanirim el degistirdiler ve bundan sonra tam bir cokuse geciyorlar. musteri hizmetleri calisir bi sitenin en kotu oyle degil mi? hala kampanya emailleri, tweetleri atiyorlar, dikkatli olun derim.

ben bundan sonra buraya tek kurus harcamam.
  • çok eskiden beri kullandığım bir site olmakla birlikte bu alandaki sayılı yerlerden biridir.
    güncel piyasanın en büyük dağıtıcılarından biridir.

ayrıca içerisinde 'kayıp sufi' adında yaklaşık 3 milyondan fazla kitaba yorum yapan bir kullanıcı barındırmaktadır.
  • ahahahahahah dinci tayfalar tarafından twitter'da boykot etiketi başlatılmış site.

sen yıllarını dinci propagandaya ada. nerede ne kadar dinci varsa reklamını yap. işe yaramaz, berbat, leş kitapları sırf dinci yazarların kitabı diye her hafta kampanyalara yerleştir ama sırf yuval noah harari'yi ayın yazarları listesine aldığın için linç ye.

buna ahahahahaha denmez de nedir? beslediğin yılan bir gün seni ısırmayacak mı sanmıştın kitapyurdu?

işin daha da komik tarafı şu:

normalde site filistin için kampanya paylaşmış.

görsel

ve dediğim gibi haftanın yazarları arasına iki de dinci yazar eklemiş her zaman yaptığı gibi ama yine de yaranamamış.
    görsel
    görsel

yalnız ben yine de bu dinci tayfayı takdir ediyorum. yaptıkları şey çok komik olsa da sonuçta inanıp yapıyorlar. bunlardaki bu hırs bal porsuğunda bile yoktur onun yarısı kadar zeka sahibi olmasalar da. asfg
  • kitapyurdu'nun iskilipli atıf'a rahmet dilemesi olayı yaşanmıştı ama gelin görün ki şimdi kendi cenahlarından insanlar hariri'yi ayın indirimli yazarı diye seçtiği için üyelik iptal ediyorlarmış. tuhaf.
hesabın var mı? giriş yap