şükela:  tümü | bugün
  • ben tv'de görünce psikolojim bozulmasın diye kanal değiştiriyorum adam kendini kıvanç ile kıyaslamış ya.
  • adam kefen giyip gezse gene beğenirler, maldan bol ne var
  • biz giysek emmi oluruz yeminle.
  • vintage bi parça, kilim ne alaka şimdi
  • dededen emanettir.
    vintage diye diye halı kilim pas pas kenarı halıfleks kenarına kadar giyecekler.
  • siyah deri ceket, siyah kot pantolon, kirli sakal dışında bir konseptten bihaber suriyeli barzoların bok attığı kilim. olum o berber fırçası gibi kellenizle bu herifi boklamadan evvel besmele çekin lan.
  • masallah ne giyse yakisiyor. yünden emmi sapkasi, dedem stili kazak bile yakismis adama.
    bu herifin yakisikliligi, milletin 20-30 alip dokuldugu sinavlarda, 90 alip ortalamayi yukari ceken hayvanlari hatirlatir bana hep. oyle bi fark yani. allah sahibine bagislasin, ihtiyaci olanlara da biraz tip nasip etsin ne diyim.

tanim: yasayan bir zeusun ne giyerse giysin zeuslugundan bir sey kaybetmediginin fotograflanmasi hadisesi
  • en az beş kilodur.
  • çok güzel malı var, ipliği kaliteliye benziyor, tipsiz andavallar yorum yapıyor, o adam çaput giyse yakışıklı olur da senin kaymakam tipin takım elbise giyse toplamıyor yaa kendini, kıskanıyorsun böyle libaslar giyemediğin için.

ben ilk gördüğümde, çok güzelmiş lan, tam benlik dedim, boğazlı değil, v yaka gibi, sıkmayan yaka tasarımı yapmışlar, çok hoş olmuş.

şimdi anansından bok gibi sıçılmışlar siktir olup gitsinler, ulaşamıyorsan mundar deme, anana babana sor, bu tipsizlikleriyle neden üremişler!
    amk ibneleri sizi!

ek1:
    mesaj atıp küfür edenlerin nicknamelerini listeleyeceğim eğer sövmeye devam ederseniz!
    şu platformun en iyi olmasada fena sövücülerinden biri olarak ne kadar bok çuvalı varsa kalkmışlar küfür ediyorlar bana, amk tipsizleri, ensent bile olabilirsiniz, zira ülke de küçük yaşta yapılan akraba evliliklerinin ilk çocukları önceki tecavüz ve apar topar evlendirmeden kalma, şimdi gidin babanızı bulun, sonra gelin!
  • hayvan gibi iyi kazak. tasagi da siz gecip gecip sonra 'ama biz giysek tasak gecersiniz' diyorsunuz ilginc valla.