• birbirlerini sevmişler...
  • bizim oglan sizin kizi pek begenmis
  • -bizim oglan sizin kizi ztmis. mecburen alicaz.
  • -kizinizi istiyoduk biz.
    -kizim diye soylemiyorum imaj yapar, image makerlik yani meslegi. is arkadaslari cilgin diye cagiriyorlar onu. ayni bana cekmis.
    -belli.
  • -valla bizim oglan sizin ortanca gizi pekte begenmis..hani nasil derler? hayirlisi neyse o olsun..
    -valla tacettin bey bizim ev peydahgül gizimizin maasiyla anca kalkiniyor..ne desek bilmiyom
    -ne is yapar sizin kiz...bizim oglan muhendistir gecindirir sizide
    -zurafa sokata orospuluk yapiyor tacettin bey..
    -.......?!?!?!.....eh...sey....aaaa bak sen su ise saat kac olmus..musadenizle kalkalim yarin cuma..erken kalkip namaza gitcez ailecek..
    -peki
  • -bizim oglan sizin kizi begenmis, istiyoruz biz de.
    -ah pek guzel fakat oglunuzu goremiyorum nerde kendisi?
    -dukkanda oglan. getirmedim dukkan bos kalmasin diye.
    -anliyorum.
  • -efendiim. allahin emri, peygamberin kavl..
    -beyfendi ateistiz biz, bu bolumu atlasak.
  • -gelelim esas konuya. dusunduk tasindik binbir turlu geyik yaptik.. biz sizin kiziniza talibiz.
    -kismetse olur beyefendi.
    -evet mi hayir mi yani veriyo musunuz?
    -kismet.
    -nasi kismet? evet mi hayir mi kardesim?
    -kismetiyse olur.
    -eben.
  • - walla gencler birbirlerini tanimi$lar begenmi$ler bize soz du$mez..
    - tabi dunur, islatiriz bunu di mi? oglum al $u parayi ko$ bakkala bi yetmi$lik kap gel hadi.
    - ya mahmut senin oglan fi$ek gibi maa$i da iyi de, geldiginden beri hic konu$muyor nedir?
    - oktay bizim oglan terminator, amerika'lara okumaya gonderdik boyle geldi geri. arada konsolosluktan gelip para verip gidiyorlar neden anlamadik ama takiliyoruz i$te.
  • (in honor with boojum)

- walla bizim oglan sizin kizi begenmi$, gariptir evlenmek istedi biz de istiyoruz sizin kizinizi.
    - pek ho$ pek guzel de sizin oglan nerde hani goremiyorum?
    - farkettiyseniz ortamda sizin kiz da yok?
    - aa.. hani? hasktr, lan noluyor bi aciklama istiyorum!?
    - hehe, bizim oglan izmir gecelerinin hizlilarindandir, $u tip rituellere hic gelemez iki dakikada baglami$ muhabbeti yine allahsiz. $u durum gosteriyor ki illa aldik senin kizi hocam.
    - ulan.. way anasini alem sansar olmu$.
hesabın var mı? giriş yap