şükela:  tümü | bugün
 • orkide ismet artık cinsel kimliğiyle barışsın, kabul etsin ve rahatlasın, hepimiz de mutlu ve huzurlu uyuyup kendisine adına çok sevinelim dedirtmiş başlıktır.

  zira kadınların bu kol kılları mevzu çok sıktı gerçekten. olmayın ok. kendinizden kaçıyorken olmaktan korktuğunuz yer bir kadının kollarındaki kıllar olmamalı.
 • yine bir orkide ismet yine tercih değiştirmeye yönelten bir başlık. tanım şart mı şimdi?
 • allaah ne güzel başlık. bak beyim sana iki çift lafım var.
  bir, yeter be dayatmayın artık. sizin kıl yumağı olmanız normal, tabi errrrkek dediğin bakımlı olmak zorunda değil, kadın her şekilde kabul etmeli onu. ama kadın ne yapacak 7/24 sizin istediğiniz gibi görünecek, sürekli bakımlı dolaşacak. hayır arkadaşım böyle bi şey yok. yok işte yok. hâlâ bu konuda böyle nasıl konuşabiliyosunuz? ya valla hiç mi ilerleme yok hiç mi ufkunuz genişlemiyor? dayatılan güzellik algısı falan her defasında bahsediyoruz, daha kaç kere yazcaz. ya da markalar bu algıyı yıkmak için kaç reklam filmi daha çekecekler, ben anlamıyorum.
  iki, güzellik algını da al git.
 • kadınlarda hem progesteron, ostrogen ve hem de testesteron hormonu vardır. cahil keleş bilmiyorsan öğren kıl çıkışını sağlayan testesteron hormonudur. ve bu hormonun temel özelliği eril cinsiyet özelliklerini kazandırmasıdır, ikincil işlevi ise cinsellikteki şiddeti belirler. düşün bakalım neden zikinde ve dötünde bir tomar kıl var. adamın götünde 10 katı var kızdan tiksiniyo dangalot. allahım al şunun testesteronlarını da kılsız ve de malafatsız kalsın görsün kılsızlığı.
 • ense tüylerini ördüğüm olmuştur dert etmeyin ışığı kapatın