*

• bunların bir de sınıfın diğer ucunda oturan kızın ten rengi çorabındaki deliği gören din hocası versiyonu vardır ki tüm bir sınıfı kaosa sürüklemeye yetmiştir vaktinde....
    (bkz: oha)
  • sıra altında kopya arama bahanesinin arkasına sığınanları da görülebilen hoca türü.
  • olay yüzüne vurulduğu zaman şoka gelip "sen napıyorsun orda?!kitabın nerde bakıyyym senin?yürü gidiyosun müdür yardımcısına,benim kitabım yok hoca beni derse almıyo diyosuunnn..." naralarıyla olayı kapatmaya çalışan hoca çeşidi.
  • kopyaları görmezden gelen, elinde not defteri her sözlüye yazılıya 100 notunu layık gören hocadır.
  • bunlar, kiz öğrencilerle erkek öğrencilerin ayni siralarda oturmalarina yasak koyan hocalardir.
    kendi görüş açısına uygun yerlere dizerler kızları.
  • din kültürü ve ahlak bilgisi dersinin, ahlaktan yoksun olan ve yıllarca sapık dürtülerini bastırarak yaşamış, en ufak bir görüntüden tahrik olabilen hocasıdır. bu tip öğretmenlerin nesli yıllar geçse de tükenmek bilmez, hatta ve hatta daha da arttığı rivayet edilmektedir. zira kız öğrenciler zaman ilerledikçe daha özgür kıyafetler giyinmekte ve bu tür sapık ruhluları iyice zıvanadan çıkartmaktadırlar.
  • kizlarin bacaklarina bakan herhangi bir hocadan farki yoktur. sirf din hocasi oldugu icin asaglanilmaktadir. ateist/aydin bir hoca bakip sapiklik yapsaydi sesiniz cikmazdi degil mi alcaklar sizi! (biri yazmadan yazayim dedim haha nanik)
  • hayatımda dersime giren hocalar haricinde 3 tane (bkz: din kültürü öğretmeni) tanıdım. arkadaşlar bir sıkıntı var. yemin ediyorum. yoldan geçen kadına laf atmaktan tut, camların arkasına saklanıp geçen kadınlar hakkında ileri geri konuşana kadar. antrenörlük yapıyorum. ya usandım gerçekten. bide bana ahlak dersi vermeye çalışıyor. bir gün ona iyi bir ders vereceğim ama yüz yok onu biliyorum yani. arkadaşlar ben dünyaya geliş şeklimizi lise yıllarında sorgulayıp daha sonra kendi içimde cevap bulmuş birisiyim. o dönemden beri aslında bunun böyle olmadığını kendime ispat etmek için okuyorum. hayatımı istediğim gibi yaşamak istediğim için ve duygularımın birtakım ideolojiler ve dini görüşler ile baskılanmasını istemediğim için ben bu yolu seçtim, doğrusunun bu olduğunu düşünüyorum. benim gibi milyonlarca insan var. ya biz mi ahlaksızız yoksa siz mi artık bunun bir farkına varın ya. siz konuştukça ben utanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap