• seçimin ikinci turuna kadar bunlara cevap vermemeye karar verdim. adamlar seçim sistemini bilmeden ince'ye saldırıyorlar. yatın kalkın ince'ye dua edin zira o adam olmasa ilk turda elenirdiniz. yazılanları okumak gibi bir alışkanlıkları da yok.
  • trol olmayıp burada bu saçma sapan tartışmalara giren tüm muhaliflere beyin mr'ı öneriyorum. arkadaşım memleketin g****** ayı bağırıyor. yüzyılın en gerici ittifakı kurulmuş. kadına şiddet yasasının kaldırılması protokole bağlanmış. milli eğitimin milli ve manevi değerlerle yeniden tesis edilmesi başlığı altında kur'an-ı kerim'in zorunlu ders olarak okutulması, karma eğitimin kaldırılması gibi bir takım maddelere geçiş hazırlığı yapılıyor. hala burada s**** s**** kılıçdaroğlu kaybettiğinde suratınızı göreceğiz diyen muhalif görünümlü herifler var. ulan kılıçdaroğlu kaybederse tüm türkiye'ye kaybedecek farkında değil misin? mesele kılıçdaroğlu mu?

ben kimsenin trolü falan değilim. çocuğunun gelecegi için endişe duyan bir genç babayım. bu benim için ölüm kalım savaşı ya tamamen yurt dışına yerleşeceğim ya da ülkemde devam edeceğim. tüm düzenim değişecek bunun trollükle ne alakası var. bu kadarını idrak edemiyor musunuz? yarın çok geç olacak kafanızı çok vuracaksınız
  • eski akpliler bile millet ittifakına katılırken, destekleyeni de artacak doğal olarak. bu başlıkları açanlar net aktrol.
  • peki bunun gibi başlıkta ychp diye sayan, muharrem ince güzellemesi yapıp duran fakat entrylerine baktığınızda bir tane bile akp karşıtı entrysi olmayanlar neyin trollü oluyor?

madem akp politikalarını hiç eleştirmeyecek kadar seviyorsun o zaman ne diye muharrem deyip duruyorsun? herkesi kendiniz gibi mal sanıyorsunuz sanırım.
  • muhalif görünümlü saray şakşakçılarına göre sözlükte yaşandığı sanılan sanrıdır.

aklıyla düşünen seçimin son düzlüğünde bu kadar suyu bulandırma çabasında olmaz. hele hele seçim mottosu 'farklılıklarımız değil, ortak yanlarımızı öne çıkartarak kazanalım' olan bir zamanda.

ha tabii derdiniz erdoğan ve saray rejimi değil de kılıçdar ya da başkasıysa o zaman bilemem tabii. hele hele bir de yaşananların faturasını hükümet kadar muhalefete kesiyorsanız tam bir ak nefer sayabilirsiniz kendinizi. neden diye soranlar özellikle başkanlık sisteminden sonra muhalefetin alınan yönetim kararlarında ne etkisi olmuş bana onu bir yeşillendirsin de ben de bileyim. hatta daha geriye dönük zaman dilimini de dahil edebilirsiniz. sahi bu muhalefet hangi yönetim kararını yanlış aldı da bu kadar faturayı ona kesme derdi hasıl oldu? işte bu bir gizem değil tam bir rende binası propagandasıdır ve gördüğümüz kadarıyla başarılı da olmuşlar. şu halinize bakın!

fahrettin'in makamını korumasına katkınız büyük sayın kafası karışık muhalifler. artık bu dikkat çekme çabanız mı yoksa hakikatten irdeleme sorunu mu yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ha düz dünyacılar, ha siz... vallahi bir farkınız yok benim nazarımda. şu seçimi anlamayan, daha da vahimi anlamamakta bu kadar direnenlere ne diyelim peki? gerçi kendi adıma bu yüzden size aktroll demeye bile zahmet edip kendimi yormam. vakti zamanının yetmez ama evetçileri gibi buhar olup utancınızdan havaya karışacağınız zamanlar elbet gelecek. bize de bu zamana kadar sabırla sizin çakma, saray argümanlarıyla adeta aktrollerle aynı cephede muhalefete vurmanıza seyirci kalmamak kalıyor. bu niye sizi rahatsız ediyor ki?
  • 2023 yılına kadar 20 kişi bile bulunmayan engel listemin 500 sınırına dayanmasına yol açan olay. allah'ın toksiklik abideleri, reisçi aktrollerin lacivertleri.

--- spoiler ---

iş işten geçti, aday kılışdar, s.ke s.ke vereceksin vermezsen açlıktan öl geber len amq. ilk turda iş bitmeli yoksa ikinci tura kadar bombeler patlar len amq. bu seçimi alamazsak bir daha seçim olmayacak şeriat gelecek len amq. kürt oyları önemli, hdplileri pamuklara sar, 6 milyon oy saygı duy len amq.
    --- spoiler ---
  • eski akpliler "bile" değil. chp zaten akp'nin 2002-2013 arası dönemine dönüştürüldü.

kk dediğiniz adam ingiltere'ye gidip amberin zaman'la buluşan, 2018 seçimleri için abdullah gül'ü önermiş bir adam. partinin başına hangi operasyonla, hangi örgütün desteğiyle geldiğini belli.
  • aynı hesaplara dikkat edin ikinci turda erdoğan'a çalışacaklar
  • kesinlikle vardirlar.bir kısmı terör yandaşı hewaller, diğer kısmı bunlarin demokrat olduğunu zanneden ve bunların kirli emellerine alet olan zavallılardir.
  • en yüksek oy alan ve muhalefete liderlik eden partinin başkanını ve 6'lı masanın cumhurbaşkanı adayını destekleyen ve lehinde entry girenleri trol ilan edilmesi durumu.
    büyükşehir belediyesi akp'de ilçe belediyesi chp'de olan bir yerde , iş verenin devlet kurumu olduğu bir projede , atatürkçü bir şirkette çalışıyorum … böyle bir çevrede kk aday olmasın diye götünü yırtan , ince dallamasını öven ve destekleyen , kılıçdaroğlu aday olduktan sonra isyan eden insanları günlük hayatımda görmüyorum. sadece ekşisözlük ve twitter . o sebeple benim için kimin trol neyin operasyon olduğu bellidir.
hesabın var mı? giriş yap