• basketbolunun yanı sıra thy reklamları ve galatasaray formasıyla arena'ya çıkışıyla hatırlayacağım efsanedir kendisi. nur içinde uyusun.
  • benim gibi duygusuz birinin bile gözlerini doldurdu huzur içinde uyu.
  • seni unutmayacağız efsane... #mambaout #8 #24
  • yanındaki diğer kişilerin kimliklerinin henüz teşhis edilemediği söyleniyor. diğer kişilerin diğer kızları olduğu spekülasyonu dolanmakta. ben çok takip etmezdim ama en çok eşine üzüldüm. bir yandan kızı belki kızları!? bir yandan canı ciğeri eşi.. çok zor. geride kalanlara çok daha zor. sabır diliyorum. ve siz seven arkadaşlara da başsağlığı diliyorum.
    acı haberdir.
    bir yandan depremden ölen insanlar, bir yandan virüsten ölen insanlar. bu hafta karaocak haftası resmen.
  • huzur içinde yat mamba. asla unutulmayacaksın.
  • bazı insanların ölümleri bir başka üzüyor, onunkisi de öyle oldu. rip black mamba.
  • ayrton senna'nın ölümünü formula 1 camiası halen tam olarak atlatamamıştır. nba için de öyle olacağını düşünüyorum. çok üzgünüm, huzur içinde uyusun.
  • geeçekren inanamıyorum...bunu kabul etmek istemiyorum..lower merion'da başlayan hikaye burada bitmemeliydi..
    muhtemelen dört çocuğu da (maria kesin) öldü..
    eşi vanessa'nın ne kadar zorlanacağını tahmin bile edemiyorum, onun işi hepimizinkinden kat be kat daha zor.. sen sevdiğini ve çocuklarını kaybediyorsun, en çok sana içim yanıyor 'nes.. umarım kendine iyi bir teselli bulabilir..
    kobe, benim laker olma sebebimdi, üzerimde lakers tshirt'üyle uyandığımda öğrendiğim ilk şeydi ölümü...inanmak istemedim, hala da istemiyorum lâkin hayat devam ediyor işte...o kadar onun bunun çocuğu varken kobe fibi örnek bir insanın ölmesi aşırı saçma, bu dünya cidden hiç adil değil..

ama kobe, umarım orada ebediyen mutlu olursun..peace out and mamba is permanently out !
  • nba de iki forması birden emekli edilen tek adamdir.
    fakirdik o zamanlar hiçbir zaman ayrı odam olmadı gece yarısı kalkıp abim uyanmasın diye kaç maçını sessiz sinema gibi izledim bilmiyorum. yaşayan bir efsane oldu her zaman. bu kötü dünyada masum çocukluğumuzdan bir parça daha eksildi... rahat uyu black mamba
  • 90'lı yıllarda doğanlara basketbolu sevdiren adam. r.i.p. kobe, mamba mentality will live forever..
hesabın var mı? giriş yap