• benim, seni çiğ çiğ yerim.
  • aman amannnn. bunlar bir akrepler iki. uzak durun beyler.
  • eğlencelidir. ancak ve ancak daha eğlenceli bir ortam bulduğunda arkasına bakmadan giderler.
  • tam bir garanticidir. olursa olur olmazsa olmaz felsefesine tahammül edemez, ukala ve kendini beğenmiş olduğu da doğrudur (kendimden biliyorum) ha bir de emir verir gibi konuşurlarmış (bunu da kendimden biliyorum gerçi ünide lakabım patroniçeydi) aşırı inatçı olduğu da kesin bilgidir hayatından çıkardığı insanlara zerre değer vermediği de bilinir bitmişse bitmiştir 20 yıllık arkadaşı da olsa böyledir son olarak da herkesi dünyasına alamaz.
  • benimdir! başka bir burcun sınırları içinde doğsaydım keşke.
    sayfalarca övülse de kendimi biliyorum. mesela keşke kova olsaydım. ya da aslan...
    hayatı stabil yaşamak lazım, sürekli değişen ruh halleriyle değil.
  • keşke benim olsa dediğimdir. koç burcuna da koç burcu yakışkır.
  • her zaman kendini haklı gören, size sadece hak veriyormuş gibi yapan kadındır. bu durum arkadaş ilişkilerinde de, kadın erkek ilişkilerinde de böyledir.

koşarak kaçın.
  • benimdir! ama kısaca anlatacak olursak, her zaman kendileri daha değerlidir (istisna insanlar vardır) , inatçıdırlar, ilişkide kovalayan olmak isterler genelde yani seçilmek değil seçip uğraşmak isterler, gizemli olan her şey ilgilerini çeker, başarıyı severler parayı da bi o kadar severler, sevdikleri şeyler için para harcamaktan kaçmazlar, tüm erkekleri harcayabilecek gibi dursalar da duygusaldırlar, heyecanlıdırlar meraklıdırlar, bitmeyen bi enerjileri vardır, öfke kontrolü problemleri vardır
  • birçok özelliği bir arada barındırırlar.
    -inatçıdırlar
    -arkadaş edinmeyi onlarla gezip tozmayı severler
    -anaerkil yapıları vardır ve erkeği, sevgilisini toplum içinde gömmekten çekinmezler
    -yönlendirilmeyi sevmezler
    -yatakta gerçekten iyidirler, erkeğini tatmin etmesini bilir, öğrenirler
    -feminizmin öncüsüdürler
    -ilişkilerinde çokta sabırlı değillerdir her an tekmeyi atabilirler hem de bir bağlılık vefa falan gözetmeden
    -dedikoduyu çok seven ve ağzını bu konuda tutamayan özel falan bırakmayan kadınlardır aynı zamanda
    -en basit başarısızlıklarının bile yüzüne vurulmasını hazmedemezler, sinirlenirler.
  • allah belanı versin burcudur
hesabın var mı? giriş yap