• ülkemize yeni bir üniversite radyosu kazandırmış okul. eski radyoları olan radyo koç kalkmış yerine yepyeni ku radyo geçmiştir. dinleyiniz, dinletiniz.

link: http://radyo.ku.edu.tr/
  • yıllık ücreti aşağı yukarı 30 kağıttır (fakirler: 30 milyar demek istiyorum yani, 30 milyar şöyle yazılıyor 30.000) [30.000 tlyi şöyle düşünebilirsiniz; asgari ücret 634 ya, benim okumam için senin gibi 47-48 tane fukara çalışmalı.)

30 kağıt olmasına rağmen aslen biraz "hafif" bi ünidir. hala bir vale sistemi yoktur, kızlar çirkin ve komplekslidir ama elbette bal etrafında dönen arılar gibi, benim gibi paralı piçlerin etrafında pervane olurlar. orta gelirin üstünde olup hayatında ilk defa 100.000lik araba kullanan cinconlar da kendilerini okulun sahibi zanneder.

-bebeğim biz 100 kağıtlık arabaları lisede oyuncak araba diye harcıyorduk be-
  • amerikan futbolu maçımın vesilesiyle geçen günlerde kampüsüne gittiğim okul. kampüs iyi, hoş da nasıl rüzgâr alıyor orası yahu. havalar henüz bozmamışken gitmiştik üstelik. şu kış günlerinde birazcık zorlasan, şehirdışında; karlar altındaki gizli teknolojik yerleşke diye yutturabilirsin insanlara. acaba şu an kampüs içi ulaşım nasıl sağlanıyor; kar köpekleri, kızaklar, kar motorları?
  • gps'in dahi bulamaması sonucu benim de hemfikir olduğum gibi dağbaşına kurulmuş üniversite.
  • bütün öğrencilerine müzekart çıkarıp dağıtmış okuldur
  • çok yakında, öğrenci merkezi migros'un yanında yoort açılacaktır. bikini mevsimi de yaklaşıyor, tatlı yiyeyim ama az kalori alayım diyen koç öğrencileri için bir nevi cankurtaran niteliğinde olacağına şüphe yok.*
  • kar tatili vermemek konusunda büyük bir inat gösteren okul.
    hava muhalefeti yüzünden helikopterim iniş yapamadı. on kere aradım güvenliği halat atın, bizi aşağı çekin diye yine olmadı. sonra yürüyerek gitmek zorunda kaldım.
  • kar tatili vermemek konusunda büyük bir inat gösteren okul.
    önceki akşam son model yatımla okula gitmeye çalışırken düşündüm ki yatla okula kadar gidemem. hava falan da soğuktu. güvenliği çaldırdım kapattım. eve döndüm.
  • kar tatili verse iyi olacak.
    zira istirahatte olduğum kruvazörümün topundan beni kampüse fırlatmaları gerekecek.
  • kar tatili vermeme konusunda inat eden okul.

zira bu havada atesoku'mun calismayacagini bilmeleri gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap