• twitter’da reklamla giriş yapan dijital borsa. umarım ergenlerin elinde değildir.
  • kendisiyle yeni tanıştığım, hiçbiryerde yorumunu bulamadığım, kendilerin türkiye'nin en hızlı ve dünyanın en az komisyon alan borsası olarak tanımlayan borsa. destek hattına sorduğumda 3 aydır aktiftir demesine rağmen site belirttiklerinden daha yeni galiba. üyelik ve hesap onayı dakikalar içerisinde çok hızlı gerçekleşti, muhtemelen istek sayısının az olmasından. siteyle ilgili yorum bulamadığımdan hala güvenip para yatırmadım. yatıran veya bilgisi olanlar bi aydınlatsın da işimize bakalım. ama site sağlam görünüyor.
  • bitcoin alım sitesi.
    yeni açılmış, güvenilirliği ispatlanmış değil. iyice çoğaldılar.
  • ilk gelen 100.000 kişye 1'er (bkz: btc) versinler.

hem reklam olur, hem de dost'a düşmana gücünü göstermiş olur.

not : bu fikir bana ait olduğu için ekstra bir beklentim yoktur. ref'li dilencileri başlık altında görmeyeyim bana yeter.
  • yeni bir koin sitesi hayırlı uğurlu olsun.

güvenilir mi bilmem ama işbankası olmasına sevindim. havale yapılır en azından.
  • yeni açılan bitcoin borsası. benim için yanıltıcı bir deneyim oldu. siteye girince anasayfada altcoinlerden bazılarının fiyat tablosunu görünce bu altcoinlerin de alınıp satılabileceğini düşünerek üye oldum ancak sadece bitcoin var. bir türk borsası da şöyle kapsamlı farklı altcoinleri destekleyen bir sisteme geçsin artık. millet aldı başını yürüyor onlarca altcoinle, biz hala 5 tane altcoin içeren bir borsaya sahip değiliz.
    bu arada firmanın ticaret sicilden bilgilerine baktım, sermayesi 50.000 tl gözüküyor. sermayesi 50.000 olan firmanın neyine güvenip de ben yüklü miktarda para yatıracam. türk borsalarının yaygınlaşması güzel bir şey ama biraz vizyon ve misyon ekleseler, gelecek bazlı, altyapı problemi yaşatmayacak, sistemli ve geniş portföyler üzerinde çalışsalar daha güzel olacak. örneğin bir ay önce herkes iota almaya çalışıyordu, geçen haftalarda ripple. e şimdi bir türk borsası altcoinleri koysa ne olacak, millet anladığı dilde girip tak tak alacak, borsa büyüyecek. belli ki bundan sonra farklı farklı altcoinlerin adını duyacağız. umarım bu yeni borsa bu yazılanlara kulak asar da daha kapsamlı ve kurumsal bir kimlikle türkiye'de güzel bir hizmet verir.
  • etheryum, ripple ve bitcoin desteği var şuanda.
  • idonun profilinde gördüm ripple olması ve enpara ile çalışmaları çok iyi denemek için alım yapacağım.
    not : akbank a kafam girsin..
  • müşteri hizmetlerine ulaşılamayan yeni coin borsası.ufaktan birşeyler aldık.umarım patlamaz.hesabı aktifleştirmek için gönderdiğim dilekçe ve fotoğrafı uygun görmemişler.
  • yok pahasına komisyon ve hızlı işlem oranıyla beni tekrar borsaya sürükleyen güvenilir site
hesabın var mı? giriş yap