• iyiymiş tutar bence, "eyy diyorsa olmuştur abi.
  • çok kanser ama çok sağlam.
  • bu çocuk ünlenir herkes tanır. ünlü olursa edite geleceğim.
  • yorumlardaki “uykudan kalkıp söylemiş”a tamamen katılıyorum. ilk dinlediğimde “eğlve hübele hebele” den başka bir şey duyamadım. lyrcis’e bakmak zorunda kaldım...

ünlü olur ama he.
  • ulan herkes de iyi yorum yapmış, sanırım tek beğenmeyen benim bu adamı.

(bkz: let the linç begin)
  • iyi bir rap dinleyicisi olduğumu düşünüyorum ve bu adamı aralıksız 2 aydır dinliyorum bu ne abi sözler ,beat her şey mükemmel kafamı motivasyonla dolduruyor
  • kimsenin kendi isteğiyle aratmayıp rastgele dinlediğini düşündüğüm ve şarkılarını beğendiğim kişi ileride değerlenecek
  • umut adlı parçasını bir arkadaş gösterdi. açıkçası vaporwave, retrowave, webpunk gibi türevler hakkında bilgiye sahip olan insanları görmek güzel bir şey. malum yaşadığımız ülkeye göre bilmek neredeyse imkansız. parçayı genel anlamda beğendim. altyapı müthiş olmuş. fakat vokalden pek emin değilim, emin olamadım. biraz daha geliştirmesi gerek kendini. yine de başarılarının devamını diliyorum. buraları okuyor ise, türkiye'ye hitap ettiğin sürece çok fazla bir kitlen olmayabilir. zaten bu ülkenin adam olmasını beklemiyoruz ama underground kesim olarak biz anlıyoruz merak etme.
  • mumble rap yapan abimiz. umut şarkısı harikadır.
  • in the hood albumu bugun cikmis hayvan gibi saglam trapci.
    redkeys biliyosun isi.
hesabın var mı? giriş yap