• sağlıklı bebek akşam mı gitmiş kontrole. olay zaten yargıda. manipülasyon yapmayın.
  • bu annenin yaşadıkları dünyanın en zor şeyi. allah sabir versin.
  • "beni türk hekimlerine emanet edin" felsefesinden nerelere gelmiş olduğumuzu gösteren hazin hadisedir.
    evladı olan olmayan herkes bu acının boyutunu az çok kestirebilir diye düşünüyorum. aileye sabır diliyorum. katlanılır bir acı değil.
  • nefesim kesildi okurken, kanım dondu. devlet hastanesinde yüzüne bakmaya tenezzül etmeyen doktorlarla mutahap olmamak için bir torba para dökerek özele gidiyorsun evladından oluyorsun.
    nasıl bir düzendeyiz aklım almıyor!
    ne kadar ucuzladı böyle insan hayatı bu memlekette aklım almıyor!
    adaleti sosyal medya gücüyle elde etmeye mecbur bırakılmamızı da aklım almıyor!
    şansa yaşıyoruz resmen...
  • hastane acıbadem hastanesi, bebekle ilgilenen doktor ise henüz öğrenimini tamamlamamış bir asistanmış. hastane asistanı usülsüz şekilde kiralamış.

oldum olası sevemediğim hastane. ifşalayın beter olsun batsın ibneler.
  • acı bir durum ancak hastanelerde para karşılığı doktorların gecelik nöbet tutması çok yaygındır. bir malpraktis varsa elbette doktor cezasını çekmelidir ancak günlük nöbet tutmak suç değildir. yös ile tıp kazanıp türkiye’de tıp okuyan çoğu da azeri olan yabancı öğrenciye denk geldim. hatta bahsi geçen olayın yaşandığı acıbadem hastanesi acilinde 2 kez azeri nöbetçi doktora denk geldim, muhtemelen ucuz işgücü olarak gece nöbetçisi yapılıyorlar. dediğim gibi malpraktis varsa cezasını çekmeli ancak özellikle çocuklarınız söz konusuysa özel hastaneler yerine tıp fakültesi hastanesine gidin, hangi şehirde olursa olsun, böylece daha iyi bir sağlık hizmeti alabilirsiniz. bir özel hastane doktoru arkadaşımın bebeğine aferin vererek bebeğin ölümüne sebep oluyordu nerdeyse, üniversite hastanesi kurtardı çocuğu.
  • ali emir şahin bebeğin hikayesi maalesef. tesadüfen instagram hesabini görmüş ve olayi okumuştum.annesinin hesabi vardı.acibadem hastanesinde gerceklesmistir.
    adaletin yerini bulmasini temenni ederim.
    allah acili aileye sabirlar versin.
    cok cok üzücü ve aile icin cok cok zor.
    allah evlatlarimizi bizlere bagislasin.
  • bahsedilen hastahane halkalı acıbadem ve buranın ilk vukuatı değil , bir yakınımın ikizlerine yüklü miktarda ventolin tedavisi yaparak yoğun bakımlık ettiler çocuklar uzun tedaviler sonrası kurtuldu ama o zamandan beri yapılan her tedaviyi sorgularım özel hastanelerde .
  • ulan allahın belası, bir bebeğe nasıl kontrolsüz bir şekilde potasyum verirsin. ne anladın ne test yaptınki potasyum verdin. dedirten iğrenç olaydır.
hesabın var mı? giriş yap