• güven islamoğlu'nun paylaştığı acı gerçek. insanlığın bittiği yer.

https://www.instagram.com/…?taken-by=guvenislamoglu

alıntı:
    "ınsanlığın bittigi yer konya akgöl. zavallı flamingoları zevk için katlettiler. onlarca fişek atmıslar."

dünyanın en güzel kanatlılarından flamingolardan ne istediniz? bu nasıl bir vicdansızlıktır.
  • güzel olan her şeye düşman olduğumuzu bir kere daha göstermiştir.

ulan ben belgesellerde çıksın da izleyeyim biraz diye yırtınıyorum bu şerefsizlerin yaptığına bak. hiç mi iyilikten güzellikten nasibinizi almadınız. yabani hayvan olsa bir tanesini güç bela öldürür aç karnını doyurur eyvallah deriz doğanın kanunu budur ama sizin yaptığınız bu katliamın amacı ney lan ?
  • bu işi yapanlar bulunup kesinlikle idam edilmeliler.
    çünkü bu adamlar birer toplum düşmanı.
    yerleşik hayata ayak uyduramayan götverenler.
    onlardan devam edecek nesil de iyi takip edilmeli.
    en ufak falsolarında gözetim altına alınmalılar.
  • şimdi sıkı durun. burası birazdan leş yiyici "hayvanseverler!" tarafından kasılan duyarlarla dolup taşacak.
  • şu türkiye'deki çomar oğlu çomarları siktir edebileceğimiz hiçbir yer yok mu?! sorusunu akıllara getiren olaya konu olan flamingolardır. şu çomar oğlu çomarların aldıkları nefes zarar, umarım elime geçmezler.
  • teknik olarak o da bir kuş.

burada bıdı bıdı edip akşam ızgara tavuk yiyorsunuz demi?

o zaman tavuğun ne günahı var? pembiş pembiş uzun bir boynu yok diye tavuğun katledilmesi adil mi? tavuk güzel bir hayvan değil mi!

insan kadar iki yüzlü değer yargıları aşınmış bir hayvan yok...

burada bu konuda bıdı bıdı etmeye bir tek vejeteryanlerin hakkı var.
  • hangi şehirde nerede olursa olsun lan ne güzel hayvan asil, gösterişli. aç değilsin açık değilsin koruma altındaki hayvanı kim vurursa o daha hayvandır. videoyu izlemedim içim kaldırmaz sövmeden duramam.
  • avlama usulsüzlüğüne bir yenisi daha eklendi.

bu insanlıktan nasibini almamış hıyartolar var ya dinamit patlatıp ölü balık avlıyorlar. çünkü pislikler. çok caniler.

elektrik verip avlıyan bir rezil elektriği şükür kendisine vermişti yanlışlıkla da olan ona olmuştu. tabii bundan tecrübe edinerek tekrar avlandığında denizde elektrik şoku verdiğio bölgede balık da bırakmamıştı. e haliyle balık çeşidi azaldı böyle böyle bu ülkeyi bitirecekler.

zap suyunun nimetini bitireceklerine biz bu adamları bitirelim. nerden şikayet ediyorduk?
  • hayvanlara yapılan eziyetlerin sonu gelmeyeceğini gösteren olay.

bu orospu çocuklarına artık caydırıcı bir ceza kanunu gelmeden hayvanlara yapılan eziyet bitmeyecek bu işin boku çıktı iyice tek tek kurşuna dizilse şunu yapanlar büyük bir zevkle oturur izlerim.
hesabın var mı? giriş yap