• çoğu evcil hayvan insanın hayatında o kadar büyük bir iz bırakıyor ki.. bunu yaşamadan anlamanız çok zor. insanların çoğundan görmediğiniz dostluğu, yoldaşlığı onlardan görüyorsunuz.

dediğim gib; yaşamadan anlamanız çok zor
  • olm siz hakkaten insan değilsiniz lan.
  • sanane ulan sanane. istersem hamam böceğine mezar yaptırırım, sanane.
  • artik boku cikti bu eksici serefsizlerin herkesin her seyine karismasindan, laf etmesinden.

insanlar cesitli sekillerde binlerce yildir olulerini aniyor. kimisi yakiyor kullerini koyuyor, kimisi yakiyor kullerini nehre atiyor, kimisi gomuyor, kimisi bilmemne daginda kargalarin yemesi icin birakiyor, kimisi mumyaliyor falan.

size ne amk size ne?
    muhtemelen senin ananin seni sevdiginden daha cok seviyordur kopegini bu habere konu olmus kisi.
    ananin sana baktiginda da daha iyi bakmistir.
    (milleti okudugunu anlamamakla elestirip burdaki "evlat" referansini alamamis kapasitesiz baslik sahibine belirtec: burasi "evlat" referansli olan bolum)

edit: kamu malina bilmemne diyen olmus.
    ne yapmis kamu malina? gidip piknik yapip plastik posetleri mi birakmis ormana? cam kiriklari mi atmis ormanlar yansin diye?
    ormanda mangal yapip ortaligin agzina mi sicmis? napmis?
    goturmus hayvanin cesedini gommus. uzerine de mermer tas koymus. tipe bak sanki her gun gittigi kosu yolu da, yolunun tam ortasina mezar tasi dikmisler gibi konusuyor.
  • ya bsg yeter ya. sen hayvanları sevmiyorsun diye başkaları da sevmeyecek mi?
    ister mezar yaptırır ister yaptırmaz yeter be.
    bir boku da bilmeyin amk, her şeye de karışılmaz ki.
  • hay allah kahretsin sizi ya o köpek kadar başınıza taş düşsün. ne istiyorsunuz lan ağzı var dili yok hayvanlardan.

sözlükte adam akıllı yazar da kalmamış, son 2-3 günün başlıkarına bakıyorum yokitsavaryokköpektırsaryokköpektapar amk özentileri özgün bir başlık bile açamıyorsunuz.

z kuşağının yazarlık evresi mi bu bilemedim zan altında da bırakmak istemiyorum bebeleri ama vallahi şurama geldi artık ya.

sokakta rahat bırakmıyorsunuz hayvanları bari burada rahat bırakın, insanlara salak saçma dürtüler empoze etmeyin.

evet başıboş köpekler masum insanlara saldırıyor görüyoruz ekranlarda ama bir oran çıkaracak olursak,
    insanların öldürdüğü, işkence ettiği köpek sayısı milyonu (bkz: milyon)çok rahat geçmiştir.
    köpeklerin öldürdüğü insan sayısı iki haneli değildir o da cahil sahibi şaka yapacakken pitbullunun tasmasını sıkı tutamadığındandır yani yine insan hatasıdır.
  • başlık sahibi arkadaş, sen hiç sevilmemişsin, üzüldüm adına.

tanım: hayatlarının kısa bir dönemini paylaştığı dostlarına ölümünün ardından mezar yapılması.
  • köpek düşmanı ekşi hiyarlarinin yeni saçmalaması, sonra kimse sizin derdiniz insanlar çocuklar falan değil dümdüz hastasınız diyince kızmayın boşuna bariz bir köpek nefreti var siz aq varoşlarında, artık mezhebiniz mi melekler eve girmez sikkolugu ile büyümeniz mi yoksa bir hayvan kadar sevilmiyorum kıskançlığı mı sebep buna bilmiyorum ama tipik araplara özgü dümdüz köpek düşmanlığı içindesiniz, haram diye domuz linç eden dingillerden farkınız yok ve bariz bir bok sanmaya başladınız kendinizi biraraya toplandıkça, sonumuz hayrola.
  • bu ifadeden anlayacağınız gibi bu tirsaklarin derdi sokakların güvenliği vs değil.

köpeğin mezarına bile tahammül edemeyecek kadar korkup nefret ediyorlar köpeklerden.
  • hayvanların yediğinden , içtiğinden geçtim
    mezarlarında bile gözü kalıyor bunların.
hesabın var mı? giriş yap