• 10 yıl hapis cezası alacağını bekleyen insanlar yine şaşırttı beni..arkadaşım halen neyin romantizmi bu,ayılın artık türkiye burası hoppp!
  • maalesef tck'da böyle bir suç öngörülmediği için doğal sonuçtur.

kanunsuz suç olmaz hukukta. sahipli hayvanlar için "mala zarar verme" suçundan dava açılıyor, sahipsiz hayvanlar için ise bu da mümkün değil.

evcil hayvanları korumak için yasal bir düzenleme talep etmekten başka bir çare yok maalesef.

ayrıca umuyorum ki bu eleman acı içinde en kısa zamanda ölür, yok olmadı felç de iyi.
  • bunu yapanı da 20 kedi yavrusunun başını ezeni de gördüğün yerde indireceksin.
    bu kadar çok orospu çocuğunun olduğu yerde kimse katil olana kızmasın.
    bunu yapanın münevver karabulut'u öldüren cem garipoğlu'dan bir farkı yoktur.
  • uzun zamandır sözlüğe girmiyordum ama yeter allah billah aşkına ümmeti muhammed aşkına hangisine inanıyorsanız onun aşkına bunları engelleyecek bir şeyler yapılsın hep beraber cimere bimere dilekçe yazalım. bu saçma sapan kanunu değiştirecek bi adım atalım bu içinde biraz vicdan olan bu görüntülere dayanamaz.
  • tabiat bitkisiyle hayvanıyla bir bütün . depremler seller bu cani insanlığa az bile . intikamını daha da alır doğa umarım.
  • bu videoyu izlemedim ve başlık dışında olayla ilgili bilgim yok. çünkü yüreğim dayanmıyor, ölecek gibi oluyorum nefes alamıyorum.

belki çoğunuz anlayamayacaksiniz ama anlamaya çalışın. çocuğu olanlar çocuğunu, olmayanlar yeğenini , küçük kuzenini filan düşünsün. onları öldüren, işkence eden insanların sırıta sırıta çıktığını, 3 kuruş para ödeyip başka canları almaya devam ettiğini düşünün. gözünüzden sakındıginiz, dünyanın en masum yaratıginin canını alandan hesap sormayan bir sistem düşünün. işte böyle bir haksızlık, insanın aklını kaybetmek istediği bir dayanamama durumu.
  • halk gereken cevabı meydanlarda döve döve, eze eze verecektir, umarım.
  • insan yaşamına da hayvan yaşamına da saygısı olmayan gereksiz bir ülke olduğumuzun kanıtı
  • zor bir sınav...!
hesabın var mı? giriş yap