• görüntüleri izleyince kadının suriyeli olduğunu düşünen bir ben miyim?
  • videoyu izlemeden yorum yazacaklar olacaktır, tavsiyem önce bi izlesinler. başlığı okuyunca insan haberde kendine saldırmaya çalışan köpeği kovalamaya çalışırken yanlışlıkla elindeki 30 günlük kundaklı bebeği düşüren bir anne var sanıyor, durum lakin ki öyle değildir. videoda tahminen "abe çocuum aç be bi süt parası" bilmemne diye dilenme aksesuarı olarak kullandığı çocuğu, köpeği görünce "beni yeme bunu ye" diye köpeğe atıp kaçan bir kadın var. yuh diyoruz.
  • düşüren yerine bırakıp kaçan demek daha doğru olur sanırım
  • köpektaparların ne yazık ki haklı bir şekilde "çocuğunu bırakıp kaçmasaymış?" diyerek saldıran sokak köpeğini savunmak için malzeme veren, annelik içgüdüsü zayıf kadındır.
  • bildigin sunu kopege vereyim ben kurtulur yenisini yaparim demis.
  • köpektapar değilim ama ne olursa olsun bir ananın çocuğunu yem gibi bir köpeğin önüne atmasına benim vicdanım el vermedi.
  • çocuğu köpeğe atıp kaçan kadın var videoda. tehlikede olduğunda kuyruğunu bırakıp kaçan kertenkele gibi.

ben de "ebeveynlik belgesi istiyoruz" diyorum. yazık çocuğa.
  • köpek tapar değilim ama çocuğu köpeği oyalamak için attığına da eminim. iyi ki etraftan yetişmişler. köpeğin de yolu yol değilmiş. hayır yani bu video neden insan gibi izlenemiyor neden illa bir şeye tapar olmak zorunda insanlar. insan hakları deyince de insantapar mı olacağız, çocuk hakları deyince çocuktapar, ağaç kesmeyin deyince ağaçtapar… bu böyle gider, iyice şaşırdınız mal gibi bişe oldunuz.
  • kediden köpekten korkan ibnelere malzeme olmuş kadın. yine ayda yılda bir meydana gelen cımbızla çekilmiş olaylar öne sürülerek köpeklere saldırma keyfi.
    hayvandan korktuğunuz kadar insandan korkun mal herifler.
  • 12 tane daha varsa tabi, normal bırakıp kaçması.

not: köpektaparların amk.
hesabın var mı? giriş yap