• zirt pirt ayni kosede ayni seyi yapmaktan, turkiye ulke kodunu tarti skalasinda da goren insan...
  • can dostum, kader ve de bitirme ortağım, hastasıyız ailecek türünden bir eleman.
  • aachen'ın gormus oldugu en büyük ev partisinin hazırlıklarına tam gaz devam eden insan. dogumgunu olması sebebiyle evde verilecek partiye katılımın cok fazla olması beklenmekte. yaklaşık 72 memleketten insanın , yaklasık 20 yaslık bir aralıktan katılım, farklı kültürleren farklı insanların bir araya gelip eglenecegi, nargile fokurdatıp rakı içeceği, bir yandan yaprak sarması tadarken brezilyalı patrondan ev yapımı cachaça ile ortamda hazırlanmış caipirinha tadacağı akıllardan zor silinecek bir parti için ne yapıyoruz:

http://www.eyespyfx.co.uk:8080/…8402&type=36&gads=1

yarın (aslında bu gun, 22 haziran cuma gecesi) saat 22:00 (cet) itibariyle browserlarımızda bu linki açıp webcam ile partinin canlı yayınına bağlanıyoruz..

sevgilerle,

aachen'dan kornish bildiriyor...
  • bir türlü ortak organizasyonlarin insani olamadik ama en afilisinden bir ortakligimiz varmi$ kornish bey ile. lafi acilmisken, aachen'da sokaga adimimi atar atmaz gözlerim ariyor bu adami, organizasyon yapmadan bu kadar görüstügüm baska da kimse yoktur herhalde*. neyse ne diyordum, sizi temin ederim dogum günü bugün olan insandan sadece ve sadece hayir gelir, zeki, cevik ve ahlakli olur bunlar, kendisi de en bi güzel örnegidir. nice yillara gönüllü türkiye kültür elcimiz, enternasyonel kisilik*, nice sokak ortasinda gülmecelere.
  • dogumgununden 6 saat once baslayip, dogumgununun ilk alti saati boyunca studienarbeit esliginde dogumgununu kutlamis, arkadaslarinin maskarasi olmus insan. acimayla bakiyorlardi bana dogumgununde neler yapiyor diye
  • yaklaşık 60 kişilik, arnavutluktan brezilyaya, amerikadan hindistana uzanan çeşitliliği barındıran bir büyük kitleyi dün gece sabah 5 sularına kadar evinde üyük topçu çağdaş inan ile birlikte ağırlamış, nargile içmeyi seven eğlenceli ve kibar bir insan.

bir odada kanun, klarnet ve darbuka eşliğinde rakı-göbek komboları vuku bulurken, diğer odada nargile, sakinleşme müzikleri ve parçalanan bir takım ingilizceler geceyi renklendirmiştir.

aachen'da daha sık görmek istediğimiz türden bir organizasyona vesile olmuş, en kralından ev sahipliği yapmış ve teknolojik destekle olayı tüm dünyaya duyurmuştur.
  • son birkac gunde rhein'daki yukselmenin tek nedenidir. bana bakmayin. ayrica kendisinden ne kadar da uzun oldugumu gormek isterse nurnberg'e istedigi zaman boy olcusmeye beklenendir.
  • google gibi suser..
  • sivri zekasıyla ilerde adını geniş kitlelerden duyuracağına emin olduğum bandırmanın bana verdiği en güzel dostlardan.
    ilkokul 3te gittiğimiz gülen hocadaki matematik dersinden beri beraberiz. kendine has huylarıyla olsun fikirleriyle olsun kendisini her zaman takdir etmişimdir
  • bilgin gökberkin köşesinde kendine bir kız bul dediği kişi, bakalım kornish bu tavsiyeye uyacak mı
    http://www.milliyet.com.tr/…1/14/spor/ygokberk.html
    (bkz: biz onu böyle seviyoruz)*
hesabın var mı? giriş yap