• google'da koru hastanesi diye aratınca kendi siteleri ve şikayetvar.com'dan sonra çıkan ekşi sözlükteki tüm iyi+kötü yorumları sildirmiş, yerlerine sadece kötü yorumların gelmesine sebep olmuştur.

çok iyi oldu. gideceği olan da gitmesin.*
  • (bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti)

bu hastaneye bayılan arkadaşın da (bkz: https://eksisozluk.com/biri/zarax) toplam iki girisi var, biri 2013 yılında diğeri de 2018 yılında koru hastanesi hakkında. koru hastanesi önce sosyal medyadaki olumsuz görüşleri mahkeme kararı ile kaldırttı sonra da yeni bir pr çalışması başlattı anlaşılan.
  • adını duyunca aklıma sadece o minik bebek ve ailesinin yaşadıkları geliyor. (bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti)birilerinin hala bu kuruma güvenebilmesi ilginç. güvenlerinin boşa çıkmamasını yürekten umuyorum.
  • eşim büyük kızımızı 2015 yılında burada doğurdu. koru hastanesi şu anki büyük binasına yeni taşınmış ve genel memnuniyetin yüksek olduğu bir hastaneydi.

9 nisan 2017 koru hastanesi rezaletiile büyümenin onlara yaramadığını görmüştüm ancak facia sonrası tavrın iyice rezil bir hale geldiğini görüyorum. tez zamanda hayırlı batışlar inşallah.

bu arada hasan biri ve aydan biri ikilisini yakinen tanırım. ona rağmen gönül rahatlığıyla bu temenniyi dile getiriyorum çünkü vicdan bunu gerektirir.
  • saçma virallerle olumsuz sosyal medya imajını düzeltmeye çalışan hastane.
  • (bkz: reklamları izlediniz)
    unuttuk mu, unutmadık...
    unutulmaması için tüm çaba...
    saygın ali yetkin için, onun hayat mücadelesini 9 nisandan bu yana sürdüren ailesi için...

epeydir haber gelmiyordu, görülüyor ki ısmarlama entryler üzerinden tanıtım faaliyeti başlatılmış.

9 nisanda yaşanan süreç çok kötü, çok ağır kabul edilemez bir süreçtir. hemşirenin doktorun onayı olmaksızın ikinci epidurali vermesi (doktorun bile duruma itiraz ettiği belirtilmiş, bu korunun da itiraz etmeyerek zımnen onayladığı bir ifadedir) doğumun ciddi ve tehlikeli boyutta geciktirilmesi ve bebeğin ölü doğup büyük müdahalelerle hayata döndürülmesi, ancak bu süreç hakkında aileye en ufak bilgi verilmemesi... bunlar tıp uzmanlarınca değerlendirilecek süreçler... tıbbi raporlar dahi aileden saklanmıştır. epidurallerden ikincisi fatura edilmemiştir. bunlar hep hastanenin kabul ettiği ifadelerdir.

ama koru hastanesinin en büyük ayıbı 9 nisanda yaşanan "malpractice" garabetleri değildir.
    en büyük ayıp sonrasında yalan, eksik yöntemlerle imaj düzeltme çabasıdır.
    bu bundan sonra yaşanabilecek benzer hataları önleyecek en ufak bir çabanın olmadığına, olmayacağına dalalettir.

son olarak,
    halasından aldığım bilgiye göre saygın bebeğin sağlık durumu hala sıkıntılı...
    9 aylık ve normalde taytay durmaya başlayacak bebek ciddi bir beyin komplikasyonuyla hayatını idame ettirmeye çalışıyor...
    hala normal yollardan beslenemiyor.
    olası ataklar için durmadan ilaç takviyeleri sürüyor...
    velhasıl, saygın ali yetkin kalbi atan bir bebek olarak yaşam mücadelesini ailesiyle sürdürüyor.
  • saygın ali yetkin bu hastanede doğdu.
    (bkz: #73431792)
  • kötü namını unutmayan suserları unutup, buraya reklam olsun diye entry girdirmeyi göze alan ticarethanedir. muhtemelen 1-2 hafta içerisinde hakkındaki bir sürü entry'yi de sildirecektir.

(bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti)
  • kendini hala geliştirememiş ve insanları gerizekalı yerine koymayı sürdüren hastane. buram buram reklam kokan entrilere mi kaldı işiniz? bu kadar düşmenizi görmek sevindirici.
  • dandik bir trafik cezası itirazım ülkem mahkemelerinde 10 ayda zorla sonuçlanırken, 2 gün içerisinde mahkeme kararı ile entry sildirmiş hastanedir.

ve bunca reziliğe rağmen hala ve hala doğum paketi reklamları yapanlar var. bari de-da'yı ayırsaydın
hesabın var mı? giriş yap