• çok güzel bir şey ya da bir an karşısında yapmak istediğiniz tek şey hiçbir şey yapmadan durup onu belleğinize olabildiğince almak olur ya hani, sözcüklere de dökemezsiniz bir türlü, ben de bu güzel insanı nasıl tanımlayacağımı bilemiyorum işte. dünyanın iki ucunda, arada 9 saat da varken oturup saatlerce konuştuk. anlattık ve dinledik. "bu dünyada çok güzel insanlar var." dedim kendime. bu kadın da o güzel insanlardan biridir. aklı ve yüreği güzel olduğu kadar güçlüdür de.

bir gün, evet bir gün birlikte anlatacağız başkalarının söylenmemiş hikayelerini. heyecanla ve umutla...
  • saclarina cicekler takilasi, pamuklara sarilasi kadin! kendisine origamiden zambaklar yapip hediye edecegim guzel insan!

bana gokyuzunun en guzel renklerinde, el emegi goz nuru bir atki hediye etti ki, taa ingiltere'den japonya'ya yolladigi o paketi acar acmaz boynuma takip disari firladim. kendisine iliskin en buyuk hayallerimden biri, onunla bir atolyeye kapanip sabahtan aksama kesmek, yapistirmak, katlamak, cizmek, boyamak, ormek, yazmak ve tabii saatlerce sohbet etmek, ona, kendime, tum insanlara ve yasama iliskin. cok istiyorum bana ormeyi gosterirken bir yandan da insanlarin hic anlatilmamis oykulerini konusalim birlikte. gelecek guzel gunlerden, umutlarimizdan soz edelim istiyorum oyle tasasizca, gunesli bir gunde. bir gun olacak. inaniyorum.
  • o bir tatlı kedicik ...

o bir minnak sevgi çiçeği ..

o benim yeni badim ...

o akıllı mı akıllı, güçlü mü güçlü ve bir o kadar da mükemmel bir kadın...

iyi ki var ve iyi ki yazıyor sözlükte !
  • sözlüğün en aklı başında yazarlarından. kendisi hakkındaki övgülerimi detaylı olarak editleyeceğim, yeri geldiğinde baştan yazacağım.

sevgilerimle.
  • psikoloji okumalara doyamamış yazar, güzel insan. kendisinin de daha önce vurguladığı gibi insan eğitime doyamıyor. anne tarafından hemşerim de oluyor aynı zamanda. doktorayı bitirdikten sonra, ikinci doktoraya başlamasını istiyorum zira iki master derecesi varken tek phd diplomasını öyle yalnız öyle mahsun bırakıp kaderine terk etmeyecek kadar bilim aşığı olduğunu düşünüyorum.
  • yazdığım bir entry sonrası keşfettiğim, "dolu dimağından ne kaparsam kardır" diyerek ekşisözlük'te badilerime eklediğim, doğru zamanda doğru yerde bulduğum yazar.
    kendisine kalben teşekkürü bir borç bilir, böyle de öderim ,)
  • aşırı güzel insan ama ingilicçe.*
    yazarların bugünkü mutluluk sebebine cevabım ve yeni badimdir. 2 saatlik yarım yamalak bir mesajlaşma sözlükteki ikinci nick altı entrymi girmeye yetmiştir. dilediği bütün iyi ve güzel şeyler onun olsun. iyi ve güzel şeyler diyorum çünkü iyi ve güzel insanların dilekleri, istekleri de kendileri gibi olur.
  • anladığım kadarıyla kendisi psikoterapist. kendisiyle profesyonel olarak sohbet etmeyi isterim.
  • kac zamandir bugun acep ne yazmis merakiyla beni eksi bagimlisi yapan onceki yasaminda semsi tebriz ve lou salome olduguna ınandigim cok guzel enrtyler yazan kisi . yuregine ve kalemine saglik.
  • bu kadın kendimi şizofren gibi hissettiriyor her gün açıp yazdıklarına bakıyorum hatta eski entrylerini defalarca okuyor-idim.bu aralar kayıp yok bi gelip bi gidiyor.bu kadar etkilenmem,aşırı iyi hissettirmesi ve sürekli kayboluşu hayal mi görüyordum beynimin bir oyunu mu bu hissiyatı oluşturuyor.nolur gel ya sen hep yaz .
hesabın var mı? giriş yap