224 entry daha
  • randevu almak için epey uğraşmak ve şans eseri de olsa randevular açıldığı anlarda bilgisayar başında olmak gerekiyor. ben randevu alırken şansım sitenin çökmesi ve böylece randevuların dolmaması oldu.

herhalde 5-6 saatim gitmiştir, ara ara baktım, hep hata verdi. en sonunda aldım.

astoria'daki yerlerini ilk kez gördüm, bence randevuların dolma sebebi harbiye'ye göre daha az kapasiteyle çalışıyorlar. benim içerideki işim belge teslim ve parmak izi 5 dakika falan sürdü, harbiye'den yarım saatte çıkamazdım.

14.15 randevusuna gitmiştim, benimle birlikte yaklaşık 4-5 kişi girdi ve içeride yanlış hatırlamıyorsam 14 banko var. yani aslında her 15 dakikada bir 14 kişi alabilirler içeri. bu yalnızca benim gözlemim, kapasite belki de buna yetiyordur, ama daha geçen seneye kadar ertesi güne bile randevu alıp gidebilirken talep ne kadar arttı da bu hale geldi olay bilmiyorum, bana çok mantıklı gelmiyor.

yunanistan için pasaport teslim süreleri de hala çok hızlı, 2-3 güne sonucu alıyorsunuz, ben perşembe pasaportu verdim, bu sabah (salı) hazırdı.
  • randevu için sürekli sayfayı refresh ederken bir süre sonra 2.adımdan ileri gitmemeye başlayan site. bu sorunu yaşayıp çözebilen oldu mu acaba? farklı bir internet bağlantısı ile deneyince yine ileri adıma geçebiliyorum fakat o bağlantıda da bir süre sonra aynı sorun ortaya çıkıyor.

görsel

bahsettiğim bu görseldeki tüm adımları doldurduktan sonra “sonraki” butonu tıklanmıyor.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap