• çok üzüldüm...
  • garip olan bir diğer husus da bunun ilk kez yaşanmıyor oluşu. 2013 yılında fizik öğretmenliği türkiye birincisi ve 2015 yılında fransızca öğretmenliği türkiye birincisi de maalesef aynı durumu yaşamış. sonrasında ek atama yapılarak mağduriyet giderilmiş. umarım bu kez de ek atamayla öğretmenimizin mağduriyeti giderilir.
  • bu kadar fransızca biliyorsa kanada’ ya gitmediği için vizyonsuz bulduğum öğretmendir.
  • vizyonlu ekşiciler gelmiş. arkadaşlar linç kültürü ciğerinize işlemiş. kimin ne durumda olduğunu bilemezsiniz. umarım bir an önce hak ettiği kadroyu alır.
  • yazar öyle bir başlık atmış ki "çalışsaydın atanırdın" diyen embesillerin önünü kesmiş resmen. aynı durum bir çok meslek öğretmeni için yıllardan beri devam ediyor.
  • adam evlenmiş çocuğu olmuş bir düzen kurmuş. tek istediği de meslek sahibi olmak. ama buradaki vizyoner kekolar akıl veriyor bir de. yurtdışına neden gitmiyormuş falan! bu kafada olmasanız belki siz de birgün bir şeyde birinci olursunuz, en kötü ikinci bir dil öğrenirsiniz belki.

hakkı olan atanmanın kendisi adına gerçekleşmesini dilediğim öğretmendir.
  • şimdi ek kontenjan ile atasalar bu sefer türkiye ikincisi ve üçüncüsü ben de atanamadım diye ortaya çıkacaktır.
    bu yüzden atanma ihtimali maalesef düşük :(
  • şöyle düşünün bir sene boyunca sınava hazırlanıyorsunuz, sınavı 1. olarak kazanıyorsunuz ve kontenjan açılmıyor. bu ancak bizim ülkede olurdu herhalde. acilen ek atama gelmeli ve fransızca öğretmenleri atanmalıdır.
  • şimdi atanamayan öğretmenler hangi motivasyonla kpss'ye çalışacak? yazık insanlara. üzücü durumdur.
  • kadrolu öğretmenin maaş ve sigortasını ödemek yerine; iktidarda daha fazla kalmak için cahilliği, cahilleri, haksızlığı, açgözlülüğü, doymak bilmezliği ve talanı finanse ederiz.
hesabın var mı? giriş yap