• sirkeci taraflarında dolanırken blog sitesinin birinde övüldüğünü hatırlayarak gidip denediğim kokoreççi. çok net söyleyeyim zaman ve para kaybı oldu.

zaten dükkanlarda yapılan kokoreci oldum olası beğenmemişimdir. boşuna demiyorlar kokoreç seyyarda yenir diye.
  • hayatımda yediğim en iğrenç kokoreçi yapan yer adam bildiğin yağ doldurdu ekmeğin içini yağları ayıklamaktan kokoreçi yiyemedim amk bir daha gideni siksinler.
  • bugunku deneyimimize gore, en azindan izmir usulu kokoreç ozelinde, bayagi iyiydi. yan tarafta baska yemeklerin de oldugu bir yerleri daha varmis, oturan herkes kokoreç yemek zorunda kalmiyor yani. bir de aniden yagmur bastirinca "buyurun buyurun kapali yerimize geçin" diye her masayi tek tek dolasan yasli bir amcasi var.
  • "dolma" sipariş ederseniz abartmıyorum türkiye'nin en iyi kokoreçini yersiniz.
  • efsane kokoreç! burada izmir usulü kokoreç isteyin. 2 yarım yedim, mekandan ayrılırken gözüm hala ocaktaki batondaydı, ustaya "yedik de ama gözüm kaldı" diyince, "gel gel" dedi, kesti ocaktaki sıcak batondan löp bir parça tuzladı, kimyonladı, elleriyle yedirdi. o löp, yanan kokoreç ekmek arasından 10 kere daha lezzetliydi. gerçekten yediklerim arasında en kralıydı.
  • efsaneliği kalmamış kokoreççi. yağdan başka hiçbir tat alamıyorsunuz.
    o eski kokoreçten eser yok artık.

yıllar sonra gelen edit: yeniden efsanedir.
    yukarda yağ ile ilgili yorum yapmışım onu geri alıyorum ama silmeyeyim de kalsın . yıllar geçtikçe damak tadı değişiyor insanın ve neyin nasıl olması lazım öğreniyor.

kral kokoreçin kokoreci çok iyi.
  • yediğim en iyi kokoreçlerden birini yapan kokoreççi. tek çeyrekten öteye geçemeyen ben bir yarım bir çeyrek gömdüm ayıptır söylemesi. gerçekten iyiydi.
  • istanbul'da en güzel kokoreçi yediğim mekan. ekmek arası değil de porsiyon şeklinde yemenizi öneririm.
  • istanbul'un açık ara en en iyi kokoreç yapan mekanı. yağlıymış, ne bekliyodun ki cafe de paris soslu bonfile mi ? kokoreç la bu yağlı olacak tabii. ekmeksiz doymuyorum hacı kafasına hiç girmeyin, tabakta porsiyon söyleyin , doyarsınız her türlü. afiyet olsun.
  • eminönü'de ekmek arası yağ yapan mekan.
hesabın var mı? giriş yap