• o dayak esnasinda harcanan enerjiye, gecen zamana yazik bea??
    ulan o kadar dayak yedikte noldu..
    adam mi olduk sanki?
  • insanlik terligi bunun icin ke$fetmi$..
  • dayaan kucuu buyuu olmas dayak dayaktir...!
  • anneden dayak yemekle babadan dayak yemek arasindada fark var bence. annemin tum eski fotograflari balkondan ucurdugum gun saskinliktan attigi tokat affedilebilir. cunku anne sana babadan daha yakindir.annemden 6-7 yasina kadar yedigim iki uc tokati hatirlamiyorum ben. ama babamdan 1 tane bile yeseydim 1 yasinda bile olsa hatirlardim sanirim.
    cok korktugum sey kendi ogluma bir anlik bi boslugumda vurmak. ben ertesi gun ozur dilerim veya unuturum ama o hep hatirliyacaktir.
  • annem terlik konusunda usta olmu$tu. attigi terlikler isi gudumluydu sanki, saga gitsemde, sola gitsemde ziplasamda dogrudan kichimda patliodu. aci veriodu. hala verio :}
  • dayaga gerek birakmak yerine, cook kucuk ya$tayken kazandirilmali butun bilincler, cocuk diyip gecilmemeli, ileride kapasitesiz bi herif olmasi falan her$ey egitim temeline bagli cunku.
  • kucuk sayilmam 14 yasinda falandim, ben ölmek istiyom diye dolaniyodum ortalikta neden bilmem. babam dayanamadi bi gun o gune kadar yedigim en teferruatli dayagi yedim. obur gun yine basladim ben ölcem demeye. babam "bak hala ne diyo dayak mi istiyon lan sen yine bik bik bik", ben "dov ya ne yapabilin ki dovsen en fazla yapabilecegin beni oldurmek ama beni oldurmezsen bu sefer sana olan nefretim bin kat daha artar". bu lafin uzerine babamin jet li oldugunu ogrendim, bi daha olcem molcem de demedim yaninda.
  • kucuk yasta dayagin nefretten baska birsey ogretmedigini anlamaya yol acan aci durum
  • eğer manyak bir anneniz yoksa geri dönüp bakıldığında aslında hakettiğinizi farkedeceğiniz şeyler. kimse dayak her zaman yanlıştır diyemez çünkü bir annenin rahatça lego oynamak için kardeşini öldürmeye kalkan evladına yapabileceği başka hiçbirşey yoktur.
    su içtikten sonra bardağı yere atan, itfayecilik oynamak için gasteleri ateşe veren çocuk bugün mülayim bir adam olduysa kararında* bir anne dayağı sayesindedir.
hesabın var mı? giriş yap