• gece gece ne duyar kasmışsınız yine ya. dede eğer yaşının adamı olaydı, başına bu soytarılıklar gelmezdi. tanımadığı etmediği insanların arkasından "hayin! vatan hayini!" diye bağıran da benim değil mi?

bırakın bu yufka yürek ayaklarını, bu saatte hiç çekilmiyor valla.
  • cok buyuk sacmalik. sizin gibi dusunmuyor diye birisini bu sekilde ezip asagilamak bu ulkeyi bu hale getiren sebeplerin basinda gelir. artik birlesmek zamani, sacma sapan ayrilikci ve baskalastirici paylasimlar bu memleketi geriye goturuyor.
  • onu bunu bilmem ama, uzatılan bir şeyi sorgulamadan direkt elini uzatıp alması düşündürmüştür.
  • yapan kişinin ucuzluğunu gösterir!

ben iktidar yanlılarını eleştirirken hep ucuz siyaset yaptıklarını söylüyorum.
    belaltı vuruyorlar.

ama bu kez terbiyesizliğin çok ağırı muhalefet yanlıları tarafından yapılmıştır.

fikirlerine, şahsına, şekline şemaline, yaşına dahi saygın olmayabilir.
    fakat bu yaptığın kendine saygısızlıktır. kendisine saygısı olan hiç kimse bu hareketi yapmamalıdır.
  • o ağıza diş fırçası değil, boya fırçası, signal tüpü ve içi listerine dolu kova boşaltsak, yine boş.

duyar kasmaya da gerek yok.

edit: işine gelmeyeni vatan haini ilan eden, 2 dakika yanında dursanız, off amma çomar diyeceğiniz adama yaşı yüzünden duyar kasmayın.
  • her hangi bir fiziksel kusuru değil medeni olarak yapması gerekip yapmadığı basit şahsi temizlikle dalga geçildiği için çok da şey etmemek lazım.
  • hahahah akci pezevenkler utançlarından savundukları partiyi de söyleyemiyorlar neymiş dedeye ayıp olmuş.
  • yazık lan adama garibim sevinmiş bi de

o değil de bu dede iyi tuttu ha bizim taraflara geçse fena olmaz yani :))
  • istemsizce kahkaha attırdı. ne güldüm ya. iyi olmuş yobaz soytarıya.
hesabın var mı? giriş yap