• x de linc başlasmış mehmet efendi israil'e yardım etti diye kaynak da 2 israilli askerin bir sürü kutu kkm efendi kolilerini tutarken sırıtarak poz verdiği fotoğraf.

bu embesil güruh buna inanıyor ve boykot yapıyor. bugün bir kere daha çok net gördüm.

aptal dostun olacağına zeki düşmanın olsun!

yemin ederim bu embesillerin içimizde olması bekaa sorunu. liderlerine kadar hepsi bekaa sorunu. insan israfı yaratıklar.

hem saldırgan hem düşünmeyen hem de vatan millete yararı olmayan et yığınları adeta.
  • az önce filtre kahvesini alıp denediğim ve pek hoşuma giden kahveci. lezzet olarak güzel ve içimi yumuşak. tabi ki bi starbucks sumatra tadı yok fakat içilebilirlik olarak 10 üzerinden 8 puanı net var.

fiyat olarak da starbucks filtre kahveleri ile yarı yarıya fark var. 250 gramlık pakedi 12 liraya aldım az önce. starbucks sumatra'yı 27 liradan satıyor. benim gibi günde 4-5 bardak kahve içen kişiler için gayet ideal olduğunu düşünüyorum.
  • yıllardır onlarca ceşit filtre kahve aldı tükettim ne zaman bu markayı görsem ön yargılı davranıp almaktan imtina ettim. ta ki 3 gün önceye kadar.migrosta cesit epeyce azalmis gereksiz jacobslar, bir iki cesit tchibo ve mehmet efendimiz tam karsimda duruyordu.göz göze geldik, fiyatina baktım makuldu.alıcam lan seni bu sefer dedim.sonra ismindeki efendi nin verdiği ağırlıktan olsa gerek hemen ustümü basımı düzeltip bir paketini alıp alısveris arabasına attım.yalnız nasıl bir itimatsızlıksa zaten karantinaya giriyoruz bir daha cıkıp alamam diye bir paket de tchibo gold selection aldım.eve gidip denediğimde beni feci şekilde göt etti mehmet efendi.ınanılmaz güzel asiti normal, kavruk, yoğun aromalı tadıyla günlerdir herkese geyiğini yapıyorum.
  • mehmet efendi columbian gelmiş geçmiş en lezziz ve yoğun, denediğim onlarca marka ve türdeki kahve içinde en başarılı filtre kahvedir efenim. kahve gibi kahvedir.geçiniz sözde markaları.
  • türkiyenin en eski 2 firmasından biri sirkecideki dükkanları kadar sıranın hızla ilerlediği yer görmedim. keşke kendileri mehmet efendi coffee-shoplarını açsada içinde kahve içsek. starbucks'a güzel alternatif olurdu.
  • starbucks'ı boykot edenler şimdi de bu güzelim firmaya sarmış.

acaba hangi yeşil sermaye kahve işine girecek? bir savaşta kahvenin ne gibi bir önemi var lan? şekerin ihracatına karşı çıksan anlarım tuz olsa anlarım da kahveyi boykot ederek ateşkes nasıl sağlanır olum?
  • eminönünde dolaşırken mis gibi bir kokuya doğru uzanan uzunca bir kuyruk görürseniz sakın "dayı, ne kuyruğu bu" diye sormayın. zira istanbula yeni gelmiş olduğunuz belli olabilir. kuru kahveci mehmet efendinin kuyruğudur o. dalınız efendim, üşenmeden dalınız.içimi son derece yumuşak ve keyiflidir. logosu da gayet başarılıdır. keşke amerikan kahve şirketleri gibi ülkenin her yerinde dükkanları olsa da gidip yerinde içsek bu güzel tadı.
  • azgın müslolar şimdi de buna sarmış haha cidden beyin fakiri bunlar, bakalım sırada kim var.
  • filtre kahvesi fiyat performans konusunda müthiştir. tat olarak da starbucks'ın aşırı derecede kavrulmuş aylardır bekleyen bayat çekirdek kahveleri kadar iyi diyebilirim.
  • filtre kahve makinesinde demlemek üzere taze öğütülerek satılan ya da öğütülmemiş çekirdek kahvesi olup olmadığını merak ettiğim, atatürkçü, aydın insanlar tarafından yönetilen kahveci.
hesabın var mı? giriş yap