• sekiztaş esprisi yapan galatasaraylı ergen troll.
  • garibim nasıl olsa yeneriz diye öyle atarlı atarlı yazmış ki entry silmek yok diye, amele gibi kaldı başlıkta o entry'ler. ama igor tudor'un ilk derbi galibiyetini alacağını söylediği entry vardı, delikanlılık ona kadar yetmemiş, onu silivermiş.

beşiktaş'ta kritik maç kazanacak "mantalite" yokmuş, ölümüne sikecekmiş onlar beşiktaş'ı.

ziraat'i alırsın lan, büyük winner "mantalite"li.

edit: normalde siklemem böyle sikmeki sokmalı entryleri de, herif yememiş içmemiş maç başlığında coşmuş amk.
  • bahtsız yazar. kimbilir ne hayaller kuruyordu yazar olmak için beklerken. ne galatasaray zaferlerine entryler döşeyecek, rakipleri ile ne taşşaklar geçecekti. hayat işte ne yaparsın, hayaller galatasaraydı, gerçekleri beşiktaş oldu.*
  • özel mesaj yolu ile hakaret eden dini bütün bir insan kardeşimiz.
  • sözlüğe giriş yapmadan başlığıma bir bakıyım dedim, nick altımda hakaretini gördüm.
    hayır şimdi gidip mahkemeye versem, harcadığım efora yazık.
    ne diyim, buna değil de bunu yetiştiren aileye yazık.
  • tipik galatasaraylı tatlı su balığı. yenilince entrysini silengillerden.
  • (bkz: engelle)
  • ‘’ bok ‘’
    ‘’ gerizekalı’’

diye hakeretler eden bu arkadaşa özür dile yoksa seni şikayet edecem dedim

kardeşim sen sil ben de sileyim diye yalvardı ama özür dilemedi.

sonra cümle üretme becerisi olmayınca daha doğrusu bana laf yetiştiremeyince beni engelledi

şimdi aylar geçmiş aradan başlık
    altıma ‘’ ayarın kralını verdim kendisine ‘’ yazmış

hani bir laf varya günlerdir içiyorum böyle kafa yaşamadım diye

neyse lan iyiki varsın sıkılıyordum yeminle
  • ‘’ köpek’’

‘’ bok bey’’

küfürsüz yazayamayan yazar, bunun psikolojide bir adı vardır mutlaka.

ama yine de seviyom bro yu başkalarının rahmetli annesine bile küfür ederken bana daha masum küfürler ediyor var içinde bir insan sevgisi.
hesabın var mı? giriş yap