şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • sekiztaş esprisi yapan galatasaraylı ergen troll.
  • özelden msjını silme diye artistlik yapan, takımına acı acı koyduğumuz dakikadan beri ölmüş taklidi yapan gs lı troll.
  • garibim nasıl olsa yeneriz diye öyle atarlı atarlı yazmış ki entry silmek yok diye, amele gibi kaldı başlıkta o entry'ler. ama igor tudor'un ilk derbi galibiyetini alacağını söylediği entry vardı, delikanlılık ona kadar yetmemiş, onu silivermiş.

beşiktaş'ta kritik maç kazanacak "mantalite" yokmuş, ölümüne sikecekmiş onlar beşiktaş'ı.

ziraat'i alırsın lan, büyük winner "mantalite"li.

edit: normalde siklemem böyle sikmeki sokmalı entryleri de, herif yememiş içmemiş maç başlığında coşmuş amk.
  • bahtsız yazar. kimbilir ne hayaller kuruyordu yazar olmak için beklerken. ne galatasaray zaferlerine entryler döşeyecek, rakipleri ile ne taşşaklar geçecekti. hayat işte ne yaparsın, hayaller galatasaraydı, gerçekleri beşiktaş oldu.*
  • (bkz: 8 mart 2017 tüm seksist yazarların uçurulması) ile isabet ettirilmesini diledigim ayni zamanda transfobik olan yazardir.
  • (bkz: dansöz)

tam bir gs müşterisi, ufaklık. önce a der sonra siler b yapar. hocası fatih terim gibi ben aslında onu demedim bunu dedim yüzsüzlüğü ile dolaşır ortalıkta. bir de derbi maçı öncesi yazdığını silme diye msj atar. şimdi daha iyi anladım neden silme dediğini, kişi kendinden bilirmiş işi.
  • gazali savunmasi yapacağım diye söze başlayıp, yapılan eleştirilere aklınca cevap olarak dücane cündioğlunun gazali hakkındaki sözlerini paylaşan ağır mal.

adam gelip gazalinin yazdığı kitabın cevirmeninden baskısına, sayfasından ne dediğine kadar tüm bilgileri aktarmış. çelişkili bulduğu tüm içtihat, hadisleri paramparça etmiş. sen gel dücanenin konuyla pek de alakalı olmayan sözleriyle savunma yap.

bilmiyorsan sus bari.
  • hayatının ilk nezlesinde beyni burnundan akmış selpak beynine mezar olmuş