• nerede olursaniz olun biz sizi buluruz diyen, fakat her nedense sehrin gobegindeki (bkz: lombelico del mondo) evimi bir turlu bulamayan, yasgunum de dahil olmak uzere tam uc gun beni evde bekleten ve coktan getirmis olmasi gereken boktan bir kredi kartini bir aydir teslim etmeyi becerememis olan kurye sirketi.
  • getirecekleri kredi kartını cuma günü getirecez diyip geç saatlere kadar getirmeyipte ben çıktıktan sonra eve damlayan,ondan sonrasıda cehennem azabı olan gerzek firma...
    cumartesi getircez ewden çıkmayın demişler,tabiki getirmemişlerdir üstelik firmayı aradğınızdada saat 5civarı olsada teyp kaydında saat 6da measimiz bitior ondan önce aramayın diyipte firmayı erken kapatabilen..
    cumartesi gelmeyen pakedin ardından aradığınızda size tmm bugünde bekleyin gönderecez diyen,
    bi ton küfür küfür edilen allah kurtarsın firma
  • (bkz: kurye net)
  • koca bir cumartesi günü insanı eve kapatıp esir eden kurye $irketi. 9-18 çalı$ıyoruz, her an gelebiliriz $eklinde süpper sistemleri var.

ayrıca, dün eve gelmeden tam 2dk önce uğramı$ olmaları, hemen arkasından mü$teri hizmetleri(?) denen yeri aramam ve telefona çıkan kadının kuryeyi cepten arayıp bulamaması üzerine, "$arzı bitmi$ olabilir." demesi, tüm sinirimi almı$tır.
  • fikrimce aile ekonomisine bir $ekilde katkıda bulunmayı misyon edinmi$ $irket. insanı kredi kartından vaz geçirerek harcamaları azaltmayı planlıyo olabilirler. **
  • haklarında büyük bir soruşturma açılan kuryelere sahip firma. soruşturmaya göre bazı kuryeler teslim edecekleri kartların bir kısmını daha önceden birebir kopyalayıp sonra teslim ediyorlarmış. son kullanıcıların kredi kartlarını teslim almadan önce paketlemenin düzgün olduğuna çok dikkat etmesi gerekiyor.

(bkz: kredi kartini klonlamak)
  • 2003 yılında kredi kartımı 1 ay boyunca bana teslim etmeyi başaramamış ve benim o ay için dert sahibi olmamı sağlamış firma
  • - alo, kuryenet
    - benim adıma bir paketiniz var galiba, ama en evde yoktum.
    - yarın mı getirelim?
    - !?! yoooo. hafta boyunca evde kimse olmayacak. iş yerimin adresini versem, oraya getirmeniz mümkün olur mu?
    - hayır.
    - neden?
    - adres değişikliği yapamıyoruz.
    - !?!
    - yarın mı getirelim?
    - durun hayır, ben bir iş yerimle konuşayım. sizi ararım tekrar.

1 gün sonra:
    yarın sabah için patrondan izin alınır kuryenet tekrar aranır.
    - !??
    - !?!
    kuryenet'in telefonları tüm gün boyunca açılmaz, sekreter, santral çalışmaz.

1 ay sonra:
    kuryenet reklamları televizyonlarda boy göstermeye başlar.
    reklamların sloganı: "kuryenet bir türk şirketi mi? çok şaşırdım"

cevap: "ben hiç şaşırmadım!!!!"
  • turkiye'de son derece kalitesiz bir sektor olan dagitim lojistik sektoru icinde, kotunun iyisi firma.
    cok daha kotuleri cok sayidadir.
  • kardeşim için istediğim ek kartı 2 aydır getirmeyen firma, üstelik bi kere arayıp yarın evdeyseniz getiricez demelerine rağmen. web siteleri iğrenç. sadece sloganlarla dolu ama işe yarar tek satır bilgi yok. şubeleri, telefonları bile yok. allah razı olsun bi 444 93 93 yazmışlar ama ona da ulaşılamıyor. kartımı nasıl alacağıma dair bi fikrim de yok, böyle sorumsuz bi firma nasıl türkiye'deki önemli bankaların kart dağıtımını yapar aklım almıyor, pes.
hesabın var mı? giriş yap