• göktürkleri ve orhun yazıtlarını bilmeyenlerin "o zamanlar türklük, milliyet falan yoktu yaae" şeklinde savunayım derken sıçıp sıvadığı kişi.
  • islamcıların hayatını çok iyi okuması gereken türk düşmanı müslüman. kitleler halinde müslümanlaştırmak için yüzbinlerce türk'ü işkence ederek kılıçtan geçirmiş ancak başaramamıştır. hani türkler güle oynaya müslümanlığı kabul etmişti ya? yalan o güzel kardeşim, yalan...
  • ölüye sövülmez diye bir geleneğimiz olduğundan sövemediğim, uzun yıllardır nefret objem. hayalini gözümün önüne getiremediğim arap dölü, eski eşkiya, hayalini, gelmişini, geçmişini....
    neyse.
    bir gün türk eğitim sisteminin tarih kitaplarına da girer umarım da gençler neye özendiklerini kimler gibi olmak istediklerini görür.
  • büyük islam komutanlarındandır. barbarlığı, vicdansızlığı ile ünlüdür. bir şehri ele geçirdiğin de eli kılıç tutan tek bir erkek bırakmaz. kadın ve kızlarına da cariye olarak el koyar.
    türkler'i kılıç zoruyla islamla tanıştırdığı için onunla ilgili bilgileri bir arap tarihçiden okuyun. türkiye'de pek konuşulmaz. gizli bir utanç'tır kuteybe'den bahsetmek.
  • muaviye dönemi'nin komutanlarından. yüzbinlerce türk'ü katletmesi ile bilinir.*
  • halkımızı bilinçlendirmek için sürekli veya ara ara gündemde kalması gereken adamdır. milletimize arap kültürünü 1000 yıldır empoze ederek türkçe konuşan araplar haline getirerek modern dünyadan koparanları karanlığa sürükleyenleri asla unutmamalıyız.

(bkz: unutmayacağız unutturmayacağız)
  • orospu çocuğunun bayrak sallayanıdır.
  • bir insan nasıl atalarını kesen, büyük annelerini cariye yapıp zorla arapların koynuna sokan bir adama beni müslüman yaptın diye teşekkür eder aklım almıyor. sonra bu tipler her yerde gerçek islam bu değil diye yırtınırlar. al işte bak gerçek islam tam olarak bu. seni müslüman yaptığı için bir adamın büyük dedelerini kesmesini maruz görüyorsun. iyi ki dedelerimi kesmişsin teşekkür ederim diyosun.
  • sırf müslüman olduğu için cennete girecekse bile, oğuz kağan'ın, bilge kağan'ın, mete han'ın elleriyle parçalamak için üzerine geldiklerini gördüğünde allah'a "tanrım beni tamuya gönder" diye yalvaracak olan adamdır. korkudan "rabbim beni cehenneme koy" diyemeyecek bile öldürdüğü türklerin kanının korkusundan.
  • katildir efendim. bu adamı savunan bir herif gördüğünüzde ciddiye almayınız.
hesabın var mı? giriş yap