• reklamında feist'in mushaboom adlı şarkısı kullanılan bir parfüm..*
  • inanılmaz güzel kokan, fakat pek kalıcı olmayan erkek parfümü. neymiş efendim "time-release teknolojisi sayesinde kokunun tüm gün ferahlığın sürdürmesini sağlar"mış.. lan, sıktıktan yarım saat sonra koku moku kalmıyor, kokuyu alabilmek için sıfıra inmek gerekiyor. siz onu benim külahıma anlatın. peeh!...
    ama gerçekten çokoş* kokuyor..
  • fazla limonlu bir koku. hiç kalıcı değil, hoş, hafif ama pek erkeksi değil maalesef.
  • lacoste'un en nadide kokusu.
  • hiç kalıcı olmadığını düşünenlerden olduğum için ne zaman bu konuda serzenişte bulunsam çevremdekilerin - yoo hala koku geliyor, hem de çok güzel - sözlerini duyuyorum. ama siz bunlara aldanmayın arabanızda veya ofiste mutlaka bulundurun.
  • bir zamanlar olağanüstü kokusuyla tekrar tekrar koklama hissi uyandıran yeşil renkli muhteşem şey diye bildiğim parfümdü. kullandığım dönemin ex'in hayatımı mahvettiği döneme denk gelmesi sebebiyle istememe rağmen bir daha kullanamadığım, unutulmaya çalışılan her türlü anıyı tetikleyen koku hafızası olgusuna lanet ettiren parfümdür.
  • burun alışkısı oluşturan, o yüzden sürücüsüne bunu hissettirmeyen; buzdolabında uzun süre yanlızlığa terk edilip; bayatlayınca kokusunu asırlarca üzerinde kalacak şekilde muhafaza eden yeşil timsah.
  • tenime mi gitmedi bilmiyorum, sıktıktan birkaç saat sonra, bırakın başkalarının kokuyu farketmesini ben bile alamıyorum. kokusu enfestir orası ayrı.
  • harika bir kokusu olmasına karşı kısa sürede uçan, kalıcı olmayan parfüm.
hesabın var mı? giriş yap